• Сьогодні: Вівторок, 25 Січня, 2022

Постишева, 1: колись садочок, потім база “Беркуту”, зараз власність МВС

Грудень16/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Колишній садочок “Чебурашка” на Постишева, 1 в Броварах вже давно не є садочком, останніми роками там розміщувалась місцева база “Беркуту”. Після розформування спецпідрозділу земля у власність міста не повернулася та садочок там, попри бажання громади, відновлюватися не буде. Наразі цю земельну ділянку, площею близько половини гектара, передано ГУ МВС у Київській області, повідомляє “КиевVласть”.

Про передачу землі на Постишева, 1 стало відомо з розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри №444 “Про надання в постійне користування земельної ділянки Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області”.

У розпоряджені зазначено, що батальон особливого призначення “Беркут” 01.07.2015 р. добровільно відмовився від права постійного користування земельною ділянкою площею 0,5214 га (кадастровий номер 3210600000:00:021:0502).

Наразі ця земля передається у постійне користування Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Київській області, яке може приступити до її використання за цільовим призначенням після державної реєстрації права користування.