• Сьогодні: Понеділок, 6 Липня, 2020

Прийди і захисти свої права!

Жовтень10/ 2013
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

korupcia14 жовтня об 11:00 Броварський міськрайонний суд Київської області розгляне справу за позовом члена Партії регіонів Віктора Семенюка про захист “честі, гідності та ділової репутації” до броварської районної організації ВО “Свобода”

”Член Партії регіонів подав до суду на броварську районну організацію ВО «Свобода» за слова про «корумпованість провладної партії»,а саме за цитати: «акція боротьби з корупцією», «тренування по ефективній боротьбі з корупцією», «берете рушницю і цілите в корупцію»…

«Регіонал» вважає що ВО «Свобода» під час акції 10 вересня закликаючи до боротьби з корупцією :«порочать» його честь і гідність, а також ділову репутацію Партії регіонів, членом якої він є та вимагає вибачень у «Свободи» за «приниження гідності «Партії регіонів»

Нагадаємо, раніше за фактом проведення акції біля броварського суду 10 вересня вже було відкрито кримінальне провадження проти активістів “Свободи” та УДАРу.

У переліку хуліганських дій, які кваліфікують як ч. 2 ст. 296 (хуліганство за попередньою змовою групи осіб), є “заклики до боротьби з корупцією”.

Голова Броварської районної організації партії «Свобода» Олег Шевчук зазначиє, що «свободівці» не мають наміру вибачатися перед «регіоналами» за звинувачення останніх в корупції: «Про які вибачення може йти мова, коли навіть міністр внутрішніх справ Захарченко привселюдно заявляє, що за останній час до відповідальності за корупцію було притягнуто понад 80 членів «Партії регіонів», а про наявність корупціонерів у владі говорить і Президент Янукович

Броварська районна організація ВО”Свобода” закликає всіх прийти 14 жовтня об 11.00 до Броварського суду за адресою Незалежності 4-а та захистити свої права

СЬОГОДНІ ВОНИ ЗАБОРОНЯЮТЬ ГОВОРИТИ
ЗАВТРА ЗАБОРОНЯТЬ ДУМАТИ !

P.S. Використання адмінресурсу є також корупція !!! ПР не гоняйте бюджетників на свою підтримку як ви вмієте це робити!