• Сьогодні: Вівторок, 24 Травня, 2022

Проект генерального плану Броварів винесли на громадське обговорення

Квітень28/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

генплан картинка25 квітня на офіційному веб-сайті міськради оприлюднили проект «Генерального плану міста Бровари Київської області». Документ, який довгий час залишався недоступним для громадськості, нині проходить широке обговорення для врахування інтересів броварчан.

Як сказано у повідомленні, ознайомитись з проектом містобудівної документації «Генеральний план міста Бровари Київської області» можна на офіційному сайті Броварської міської ради, а також в приміщені виконавчого комітету Броварської міської ради протягом місяця.

Пропозиції та зауваження громадськості приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Подавати свої пропозиції та зауваження слід до управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м.Бровари, вул. Гагаріна, буд.15, к.412, тел. 5-30-49.

br_pro_plan_a3

Завантажити файл у високій якості

Завершення подачі та розгляду пропозицій – 26 травня 2014 року . Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста Рибакова Лілія Євгеніївна.

Як сказано у пояснювальній записці, підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Броварської міської ради від 21.04.2011 р. №201-08-06. “Про розроблення змін до Генерального плану м.Бровари”. Замовником містобудівної документації є виконавчий комітет Броварської міської ради.  Розробник містобудівної документації – Державне підприємство  «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя» (генпроектувальник), субпідрядні роботи – «Сучасний стан і перспективи розвитку та територіальної організації виробничого комплексу м. Бровари» – ДП «Київський Промбудпроект»;   прогноз чисельності й статевовікового складу населення – фахівці  інституту демографії й соціальних досліджень НАН  України (м. Київ).