• Сьогодні: П’ятниця, 1 Липня, 2022

Оприлюднено проект Детального плану території 10-го мікрорайону

Червень22/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На сайті Броварської міської ради оприлюднено Проект містобудівної документації для врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території 10- го мікрорайону (проект внесення змін)»

Як повідомляється в оголошенні, з проектом містобудівної документації «Детальний план території 10-го мікрорайону (проект внесення змін)» м. Бровари можливо ознайомитися на офіційному сайті Броварської міської ради, а також в приміщені управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд.15 к.412. тел. 5-30-49 протягом місяця.

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції та зауваження слід подавати до управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м.Бровари, вул. Гагаріна, буд.15 к.412, тел. 5-30-49.

Терміни подання пропозицій: з 21.06.2012р. до 21.07.2012р.

Нагадаємо, що у 10-му мікрорайоні нещодавно виникла конфліктна ситуація: забудовник ЗАТ ВПБФ “Атлант” намагається збудувати багатоповерхові будинки прямо на городах броварчан, громада – проти.

Якщо оприлюднені зміни будуть ухвалені Броварською міською радою, то згідно проекту впродовж 20-25 років у зоні садибної забудови (приватний сектор) передбачається ліквідація 7 садиб з метою реалізації генеральних планів забудови.

 • avatar
  Guest
  10 років тому

  Извините за мой французский, но, бл**ь, манера ставить “кавычки” вместо апострофа меня бесит. Тем более,в любом мало-мальском официальном документе, это недопустимо.
  Притом документ наверняка набирал сам Магистр Йода, спалившись на “вул. Грушевського Михайла”. Да и улицы такой не знаю, в Броварах есть улица Михаила Грушевского.

 • avatar
  Sergej Serzhov
  10 років тому

  Будівництво міліцейського будинку за адресою Грушевського, 21-А, що входить до плану 10-го мікрорайону Броварів. Нещодавно в межах червоної зони були городи та сади мешкаців. В межах синьої – до цього часу болото: ростуть водяні рослини та вечорами співає сам для себе упокійні пісні хор жаб, яких поступово засипають землею та будівельним сміттям.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Та там завжди було болото, дуже небезпечне місце для забудови – про це казали ще тоді, коли починали забудовувати цей район. Але, інтереси забудовників, як завжди, переважають інтереси громадян, які там будуть жити