• Сьогодні: Субота, 11 Липня, 2020

Оприлюднено проект Детального плану території 10-го мікрорайону

Червень22/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На сайті Броварської міської ради оприлюднено Проект містобудівної документації для врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території 10- го мікрорайону (проект внесення змін)»

Як повідомляється в оголошенні, з проектом містобудівної документації «Детальний план території 10-го мікрорайону (проект внесення змін)» м. Бровари можливо ознайомитися на офіційному сайті Броварської міської ради, а також в приміщені управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, буд.15 к.412. тел. 5-30-49 протягом місяця.

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції та зауваження слід подавати до управління містобудування та архітектури Броварської міської ради за адресою: м.Бровари, вул. Гагаріна, буд.15 к.412, тел. 5-30-49.

Терміни подання пропозицій: з 21.06.2012р. до 21.07.2012р.

Нагадаємо, що у 10-му мікрорайоні нещодавно виникла конфліктна ситуація: забудовник ЗАТ ВПБФ “Атлант” намагається збудувати багатоповерхові будинки прямо на городах броварчан, громада – проти.

Якщо оприлюднені зміни будуть ухвалені Броварською міською радою, то згідно проекту впродовж 20-25 років у зоні садибної забудови (приватний сектор) передбачається ліквідація 7 садиб з метою реалізації генеральних планів забудови.