• Сьогодні: Понеділок, 27 Вересня, 2021

Ремонтні роботи тривають: коли обіцяють дати воду? ОНОВЛЕНО

Квітень10/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У зв’язку з роботами на каналізаційному колекторі у Броварах знову відімкнули водопостачання. Про це йдеться в оголошенні на офіційному сайті Броварської міської ради.

Як повідомляють на сайті міськради, 10 квітня води у місті не буде до 18:00, а 11 квітня – з 9:00 до 18:00.

Нагадаємо, роботи тривають з минулого тижня. Так, 6 квітня місто залишилося без води з 15:00 до 19:00. Як повідомляли броварчани, того дня вода не усюди з’явилася вчасно, або з’явилася та знову зникла на ніч. Міський голова попередив, що відімкнення водопостачання можуть повторюватися та закликав робити запаси води. Розпорядженнями мера утворено штаб по ліквідації аваріїна центральному колекторі, а також встановлено відімкнення води з 00:00 до 5:30 щоденно до ліквідації аварії. До всього, на ділянці дороги по вул. Петлюри (від вул. Воїнів-афганців до бульв. Незалежності) встановлено обмеження для транспорту на час проведення робіт з 4 квітня по 12 квітня цілодобово. UPD. Відповідно до розпорядження міського голови, перекритття руху на Петлюри подовжили до 27 квітня.

Фото – з сайту міськради та Дмитро Карпій

 • avatar
  Sergii Mashevskyi
  4 роки тому

  Алё! 19 часов! Воду давайте!

 • avatar
  Irina Vasilieva
  4 роки тому

  Чому досі немає води? Совість якась має бути? Люди з роботи навіть помитися не можуть! Не має жодного оголошення, наприклад сьогодні тільки дізналися, що ведуться ремонтні роботи.

 • avatar
  Ірина
  4 роки тому

  Увімкніть воду! Не знущайтесь з людей. Скоро свято, нічого зробити не можна. Вимкнення відбувається без попереджень і ненормовано. Сьогодні в 9 ранку вже вимкнули, навіть їсти нормально не звариш.