• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

Революцію на Вітер?

Травень21/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

ueCiWWgfSZkЗа чотири дні до президентських виборів броварські депутати готуються вчергове роздерибанити ласі  шматки міської землі. Найбільш «жирні» ділянки знову отримають не почесні громадяни міста, не багатодітні сім’ї і навіть не родини бійців, які ризикують власним життям на Донбасі заради захисту Батьківщини. Землю в крутих котеджних районах Броварів БЕЗКОШТОВНО віддадуть місцевим багатіям та найбільш одіозним «регіоналам» як нагороду за віддану службу Януковичу та Сім’ї. Віддадуть, якщо громада міста не висловить своє рішуче заперечення завтра на сесії міської ради.

Знайомтесь, це – Максим Кононович Вітер.  В минулому – депутат Київської обласної ради, потім – начальник відділу молодіжної політики в КОДА, сьогодні – директор Броварського центру зайнятості.

ueCiWWgfSZk

Однак все це – лише формальні посади Максима Вітера. Справжньою та основною його функцією в роки правління Януковича називають координацію фальсифікацій на парламентських виборах 2012 року, ведення незаконної агітації – в т.ч. з використання дитячої праці та інших форм адмінресурсу. Люди, котрі не з чуток орієнтуються в тіньовій структурі регіоналів на Київщині називають Максима Кононовича «смотрящим» від ПР за Броварами. До слова, Вітер – випускник броварської школи №7.

На цьому відео Максим Кононович по праву руку від екс-губернатора Присяжнюка під час скандального візиту Азарова до Броварів 20 жовтня 2012 року. Його усміхненим обличчям в оточенні навіжених «регіоналівських» бабусь та суворої охорони Кровосіся можна насолоджуватись з 5-ої хвилини відео.

А цей ролик ще цікавіший: Максим Вітер намагається заборонити журналістам «ГроЗи» зафіксувати на відео факт незаконного використання неповнолітніх в процесі передвиборчої агітації Партії регіонів того ж дня в «Терміналі». На відео видно, що Вітер безпосередньо керує дітьми в агітаційному обмундируванні ПР.

Це лише дві замальовки одного дня Максима Вітера на службі у Януковича. Вочевидь, найбільш показові факти подібної його діяльності на користь кривавого режиму залишились поза кадром. Проте сьогодні Максим Кононович не дає свідчень щодо своєї діяльності в кабінеті слідчого. Замість цього він готує документи на безкоштовне отримання 10 соток броварської землі в більш комфортному кабінеті нотаріуса.

На завтрашній сесії броварські депутати планують подарувати Максиму Кононовичу земельну ділянку в котеджному містечку на вулиці Фельдмана. Для тих, хто не знає, вулиця Фельдмана – це частина елітного котеджного району поблизу басейну «Купава».

Наразі на Фельдмана є всього кілька незабудованих ділянок. Ось дві з них, які знаходяться зовсім поруч і мають площу приблизно в 10 соток.

feldm1map

Цікаво, що місцеві мешканці з подивом дізнались, що на їхній вулиці досі є вільні ділянки, які не перебувають в чиїйсь власності. Очевидно, одна з цих площ «раптово» стала вільною акурат напередодні подачі заяви Вітером на оформлення права власності. А міська рада з радістю вирішила допомогти одіозному регіоналу безкоштовно отримати 10 соток в котеджному містечку.

Красти комунальне майно чи землю громади під шумок важливих виборів – давня та улюблена практика корупціонерів при владі. Свого часу команда Льоні Черновецького за день до позачергових парламентських виборів 2007-го року роздерибанила київської землі на мільярд (!) доларів. Не відставали від своїх столичних колег і броварські «покращувачі» – згадати хоча б скандальну історію з продовженням договору оренди «Мюзік Холу» Багмутів. Однак після перемоги Революції Гідності, чиновники по всій країні, остерігаючись прямого народного впливу (який тепер може закінчуватись для корупціонерів дуже печально), поводяться значно обережніше, утримуючись від особливо резонансних «розпилів». Але тільки не броварська влада, більшість представників якої хоч і вийшли з Партії регіонів, однак в душі назавжди лишаться «регіоналами»: людьми, що з високої гори цинічно обпльовують інтереси громади і далі продовжують безкоштовно або за хабарі роздавати дорогоцінну броварську землю недобитим прислужникам режиму Януковича.

Цікаво, що під час засідання земельної комісії, яка розглядала питання виділення цих ділянок, від представників громади прозвучала пропозиція: замість того, аби віддавати ці «золоті» ділянки безкоштовно в руки місцевих «князьків» – віддати їх тим, хто справді цього заслуговує. Наприклад – родинам солдатів, які сьогодні захищають Україну від терористів на Донбасі та Луганщині.  Однак таку пропозицію члени земельної комісії під головуванням  депутата-регіонала Сачавського проігнорували.

10373782_787402884616657_8183559941780463641_n

Відтак всі ці рішення винесені на сесію, і вже завтра міська рада може їх проголосувати, а Бровари –  знову втратити дорогоцінну землю без жодного надходження в бюджет. І отримають ці ласі ділянки не достойні люди, які своїм  життям це заслужили, а навпаки – ті, хто впроваджував в Броварах та Україні тоталітарний режим репресій, корупції, беззаконня, цензури та придушення свободи слова.

Щоб цього не сталося, завтра, 22 травня, о 14:00 броварчани мають прийти на сесію міської ради і не дозволити депутатам далі грабувати наше місто на користь тих, хто руйнує нашу країну! Зустрінемось в «Білому будинку»!

 • avatar
  Максим Вітер
  9 років тому

  Виключно для самих чесних журналістів копія посвідчення багатодітної родини (ділянки знову отримають не почесні громадяни міста, не багатодітні сім’ї і навіть не…)

  • avatar
   ah ye
   9 років тому

   А усе інше – правда? У місті є сім’ї, у яких 4 і більше дітей, причому не з директорів і можновладців. Тому давайте про чесність не будемо.

   • avatar
    Максим Вітер
    9 років тому

    Так, я не гірше Вас знаю про ці сім’ї, бо протягом 5 років працював в обласному управлінні сім’ї та молоді. Іза цей час поміг не одній сім’ї в Київській області з покращенням житлових питань, хоч це і не легкооскільки фінансувати їх ніхто не хоче. І нажаль багатьм не зміг допомогти. Можливо, шановний ah ye ви їм допоможете, тоді можете розраховувати і на мою підтримку. У допомозі я не відмовляю нікому.

    • avatar
     ah ye
     9 років тому

     Скільком я маю допомогти, щоб отримати таку хорошу ділянку?

    • avatar
     Oleg Tertyshnik
     9 років тому

     от всеж не розумію…. А “осушувальний канал” вже став непотрібний місту ?!!! Нехай і далі ще більше стару частину міста затоплює?

  • avatar
   Oleg Tertyshnik
   9 років тому

   Вашу мать, хватає наглості іще це посвідчення виставляти тут? ГАНЬБА!!!

   • avatar
    ah ye
    9 років тому

    Помилки то не головне. Тим більше, що в дужках пояснення, а не просто цитата. А от фрази “самі чесні” в українській мові немає, так само як і слів “хватає” у такому значенні і “кавички”. Насправді важливо, щоб людина порядна була, а не прихвостень зрадників України…

    • avatar
     Oleg Tertyshnik
     9 років тому

     Так ясно видно, що прихвостень – фігурує на двох відео. Мені от цікаво,- а що немає там заяв простих жителів Броварів? Треба терміново занести туди пару заяв людей, що не є депутатами. І хай депутати голосують. Зазняти це дійство. В мене запитання до Андрія – що взагалі відбувається? Чому вони до цього часу “керують”? Зрозуміло, що Сапожко і депутати – це виборні посади, там є проблеми. Але чому на керівних посадах РИГІОНАЛИ ?. З ким конкретно із влади вони домовились? Що робиться для того, щоб припини цей дерібан. Тільки не пишіть про меморандум про порозуміння…

    • avatar
     Максим Вітер
     9 років тому

     Про мою порядність запитайте людей, які мене знають, а не в тих, які про мене пиуть.

     • avatar
      ah ye
      9 років тому

      Порядні люди не вступають у партію зрадників України і не прикривають її злодіянь.

     • avatar
      Oleg Tertyshnik
      9 років тому

      У кого запитати? Назвіть конкретні імена… У гороховського, того що разом із Вами отримати зібрався ділянку? У нього ? Чи у сапожка спитати? Конкретно у кого? Де Ваша порядність була коли ви оббрехали журналіста і, головне, де вона була коли ви ЄХИДНО посміхались за спиною у сапожка, а присяжнюк звернувся до Аліни і назвав її “дєткою” ? Де була совість коли розбили телефон, тощо. Відповідь дайте тут. І побачимо Вашу порядність із Ваших же слів… Де зараз Ваша порядність , коли Ви намагаєтесь відтяпати ласий шматочок земельки
      ? Чи Ваша порядність – це викласти посвідчення сюди? Це, принаймні для мене, взагалі курям насміх…

   • avatar
    Максим Вітер
    9 років тому

    Дякую за нагадування про лапки, чи для “вумних” це “кавички”

    • avatar
     Oleg Tertyshnik
     9 років тому

     Я не збираюсь тут виясняти лапки чи кавички і спілкуватись виключно літературною українською мовою. Нічого страшного немає в тому, що в кожному регіоні існує суржик. І якщо Ви не в курсі, то в Броварах він існує… А тим паче, не збираюсь шукати літературні слова на Вашу адресу у словнику. Пишу так, як думаю і це моє право. Я ж не депутат і не керую Центром зайнятості, а звичайний дописувач тут.В своєму пості вище, мав на увазі тільки те, що керівник ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ бути грамотним, І аж ніяк таким,як ЦАРЬОВ…

    • avatar
     Наталья
     9 років тому

     О, Максим, вам указывают на “лапки” – значит у “незалежних журналістыв” с МПЗ нечем “крыть”, т.е. нечего ответить – первый признак.)))))

     • avatar
      Oleg Tertyshnik
      9 років тому

      Пора, вже знати, що я не журналіст МПЗ. А на кавички вказав, бо КЕРІВНИК має бути грамотним. З вуст МВ іде оббріхування нахабне (це у відео про хлопчиків), а потім посмішка за спиною у сапожка, і,зрештою, кавички,… то задаєшся питанням – хто ж у нас керівники? А основною тезою була – НАГЛІСТЬ і аж ніяк не про кавички.

 • avatar
  Максим Вітер
  9 років тому

  З приводу того, що я захистив дітей від занадто настирних “незалежних журналістів” . От сьогодні син одного з депутатів міської ради Романа Вікторовича Сімутіна роздавав кулькові ручки з символікою ПП в середній школі №7. За дивним збігом наші сини вчаться в одному класі. Користуючись штампами сучасних “незалежних журналістів” можна волати що це спроба підкупу виборців яку примушували робити неповнолітнього. Але я так не вважаю, навпаки син допомогає батькові у його справі і це добре з боку виховання дітей. І я вдячний, що за ним не бігав “незалежний журналіст” з камерою і не тикав йому в обличчя. А якби я був свідком таких подій я би став і на його захист. Мій мені також допомагав

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Яке цинічне маніпулювання фактами!) Ви, Максим Кононович, брали участь в загоні дітей на піар-захід ПР в “Терміналі”, і ви не дітей захищали (бо ці діти за хвилину до вашої появи скаржились на те, що їх ЗМУСИЛИ вдягнути на себе регіоналівську символіку), ви захищали своїх партійних босів Азарова та Януковича, а по ходу – перешкоджали законній діяльності журналіста. Відео, як все відбувалося – в матеріалі вище.

   • avatar
    Максим Вітер
    9 років тому

    Так, отримати задарма футболку багатьох у нас потрібно примушувати

    • avatar
     ah ye
     9 років тому

     Задарма? Скільки годин ті діти витратили, щоб отримати таку жадану футболку? Ви їх хоч годували, чи рабські діти не заслужили?

     • avatar
      Максим Вітер
      9 років тому

      Так годували

     • avatar
      Oleg Tertyshnik
      9 років тому

      :) :) :) ЖЕСТЬ

    • avatar
     Oleg Tertyshnik
     9 років тому

     Дитина каже внятно:”Нас змусили їх надіти!!!” Що тут не ясного? Виникає питання, хто і навіщо привіз ці футболки, хто змусив їх надіти і чому Ви так завзято звинуватили журналіста в тому, чого не було і близько. Хто дав Вам такі права ? Впевнені були, що той “АНІННІМ” разом із “ПроФФесором” будуть вічно керувати? А зараз, схоже, Ви впевнені в тому, що вже “домовились”?

  • avatar
   Oleg Tertyshnik
   9 років тому

   Ви передивіться відео разів із десять і посслухайте, що кажете. Ви звинуватили зурналіста у тому, що він “змушує” дітей відповідати на запитання. Де він там когось змушує? Вам так залося, бо сильно дуже хотілось?

  • avatar
   Oleg Tertyshnik
   9 років тому

   Та зрозуміте Ви, нарешті – роздавати ручки із символікою, це одне, а ЗМУШУВАТИ!!! дітей надіти футболки із символікою РИГІВ – це інше!!! ТІ ручки ніхто ж нікого не змушував брати ? Мабуть, що ні… А те, що Ви приймали участь у “змушуванні” просто очевидно…

 • avatar
  Andriy Kachor
  9 років тому

  За пару годин після публікації цього матеріалу, його автор випадково зустрівся з героєм публікації: ось відео нашої розмови з Максимом Кононовичем по суті ситуації https://www.youtube.com/watch?v=jA-U4KuyxKs&noredirect=1

 • avatar
  Andriy Kachor
  9 років тому

  Перемога! Щойно питання було знято з розгляду сесії! Тепер цю ділянку зможе отримати справді достойна людина, не заплямована співпрацею з кривавим режимом, або нужденна багатодітна родина, яких в Броварах багато і які змушені ютитись в тісних квартирах!

 • avatar
  ah ye
  9 років тому

  А що ж це наша порядна людина потерла свої соромітські коментарі?

 • avatar
  Valera Horosh
  9 років тому

  Даааа, до толстого хабарника так и не дошло что для решения вопроса надо было и качуру дать немного кеш… и вопрос решен. мпз уже в обойме и надо это признать… и делится с ними…

 • avatar
  Guest
  9 років тому

  1 фото – дружина Максима Вітера у Фейсбуці жаліється на те “що їх позбавили можливості жити в нормальних умовах “.
  2 фото дружина Юлія – співробіник агенства нерухомості, де вказано, що продає власний дім.
  3 фото – сам дім що продають або продавала ця сім’я, зверніть увагу на кількість спален – 12, площа – 550 кв. м.

  Так що 12 кімнат для 3 дітей замало? Януковичу теж батонів золотих було мало

  • avatar
   gala
   9 років тому

   ой… і ось оголошення про продаж хатинки на 12 кімнат з контактами власників Максима і Юлі. З сайту вже, правда, видалили, але в кеші ще є
   http://dom.ria.com/uk/realty-6903122.html

   • avatar
    Andriy Kachor
    9 років тому

    Ось скріншот цієї обяви – тепер вже видалити буде не можливо. Дякуємо, Максиме Кононовичу, що полегшили нам пошук вашого палацу в Зазимї, про який ми знали, але поки не могли знайти! :) Справді – бідна родина! Вартість будинку – 2522049 грн, 12 кімнат, площа будинку – 550 квадратів

    • avatar
     gala
     9 років тому

     От халепа, вже підчистили текст оголошення. Але не на всіх сайтах. Одне з оригінальним текстом все ж залишилося.

    • avatar
     Серега
     9 років тому

     550 м2, в Зазимье – это не людские условия! Не попонятиям, пацаны не поймут, что хата в селе, для семьи регеанального козла, не ЛЮДСКИЕ УСЛОВИЯ! Лучше в элитном месте пусть даже с осушительной канавой, вот это “людские условия”! Мне еще интересно за, какую зарплату можно построить дом?

  • avatar
   ah ye
   9 років тому

   Прокуратура и сбу вкурсе?

 • avatar
  Guest
  9 років тому

  Фото з фесбуку

  • avatar
   ah ye
   9 років тому

   Эта “бедная семья”, видимо, копанку собиралась вырыть в элитном районе? На дом ведь у них не может быть денег.

 • avatar
  Ольга
  9 років тому

  Да уж, «перемога» над многодетной семьей… Это уже попахивает
  бандитизмом с привкусом фашизма… Кстати, Качор не имеет вообще официального статуса журналиста. И его вопли «про перешкоджання роботі журналіста» – это БЛЕФ, «оправдывающий» незаконный сбор конфиденциальной информации о броварчанах (в том числе незаконная видеосъемка) с целью шантажа и вымогательства.
  И посмотрите, что его «побратими» творят на Востоке страны:

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   Ольга как ты была дурой, так смотрю еще больше прогрессируешь! Вот вы выложила видео россия 1, ты же себя загоняешь в пропасть! Хотя тебе хоть кол на голове теши!!! Теперь буду тебя позорить как “галимого троля” пусть твою работодатели, тебя оставят без премии!!!!! И так начнем, все видео, я до конца не досмотрел так как начало тошнить! Вот видео которое скорой всего снимали предатели и сдали урв.военных колорадам, прошу ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЯ, что военные без шлемов, без броников, оружие не зараженное(без рожков), на военной технике на дулах чехлы, причем разрешили снимать себя на видео, т.е. воевать не собирались https://www.youtube.com/watch?v=vl_ZDoRsTP8 , дальше не однократно заявлялось, что террористы украли инкасаторские машины приват банка(гугл в помощь), на которых приехали убийцы укр.военных и расстреляли их почти в упор(или вы действительно думаете, что коламойский такой лох, и послал своих бойцов, так что б без палива, на машинах с логотипом привата, странно что везде визитки яроша не валялись)!

   Теперь смотрим дальше https://www.youtube.com/watch?v=jO3xim3R5Ew на этом видео видно, что сначала взорвался бмп, а потом прилетели вертушки, и включите мозг если бы они хотели расстрелать военных которые были как на ладоне среди поля, то наверно б это сделали, причем видно что ни кто никого не добивает в посадке, якобы за то, что не хотели стрелять в мирных жителей ! Вертушки добивали технику, что б не досталась колорадам, причем выпускали не ракеты боевые, а ракеты световые!
   Вот пришли к выводу: ЧТО УКРАИНСКИХ ВОЕННЫХ ПОДЛО И ЖЕСТОКО РАССТРЕЛЯЛИ РУССКИЕ УЕ*Б*Ы, ПРИ ЭТОМ ОБВИНИЛИ ВО ВСЕМ КИЕВСКУЮ ВРЕМЕННУЮ ВЛАСТЬ! ВОН КАЗНЬ, КАЦАПАМИ ЛЮДЕЙ КОТОРЫЕ НЕ СТРЕЛЯЛИ, И ПРОЯВИЛИ ЛОЯЛЬНОСТЬ К КОЛОРАДАМ!!! НАДЕЮСЬ КТО ВЫЖИЛ БУДУТ ЗНАТЬ ЦЕНУ, КАЦАПСКОМУ СЛОВУ!

   Теперь, что до тебя ты походу, не просто политическая шлюха, а и по жизни, ведешь подобный образ жизни! Сужу чисто по твоим поступкам…

  • avatar
   Денис Гнатюк
   9 років тому

   Андріє, вітаю! Якщо проти тебе кремлядське пропагандонство використовують – ти реально крут!