• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Міський голова запитує у фейсбуці, чи потрібне розширення ринку на Пекарні

Червень12/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Останнім часом міський голова Броварів Ігор Сапожко активно освоює соціальні мережі. Дійшло до того, що мер вирішив провести своєрідне фейсбук-обговорення доволі неоднозначного питання – розширення ринку на Пекарні за рахунок так званої «базарної площі». Переважна більшість коментарів, які одразу ж з’явились під постом міського голови, були “однозначно на підтримку” ініціативи мерії. Проте знайшлись і противники ідеї, що пропонують замість збільшення торгової площі впорядкувати належним чином територію вже існуючого ринку. Онлайн-обговорення триває.

Міський голова Сапожко вчора написав:

В районі Пекарні на так званій «базарній площі» кожні вихідні збираються торгівці. Спеціальних місць для організації виїзної торгівлі там немає. Зараз є пропозиція встановити стаціонарні павільйони та прилавки та облаштувати на площі справжній ринок. Як на мене, це дозволить впорядкувати територію та додасть комфорту мешканцям. Але почув й іншу думку від жителів: ринок на Пекарні не потрібен взагалі! Які є міркування з цього приводу?

Через неоднозначне формулювання запитання більшість фейсбук-користувачів почали висловлюватись про те, чи взагалі потрібен ринок на Пекарні, а не про те, чи потрібне його розширення шляхом встановлення нових павільйонів та прилавків.

Ринок обговорення

Проте дехто з учасників обговорення таки поцікавився – що саме хоче зробити мерія:

Ринок обговорення 2

Проте відповіді поки немає. Водночас постійна відвідувачка ринку зрозуміла пропозицію мера і висловила свою думку саме з приводу ідеї “облаштувати на площі справжній ринок”.

Ринок на Пекарні 3

Станом на 14:00 більшість коментарів під постом міського очільника підтримують “ринок на Пекарні”. Обговорення триває.

 • avatar
  rain
  6 років тому

  Коли вже прокуратура займеться цим сапожком ?
  Тільки ідіот може додуматись забудувати приринкову площу , або злодій .
  Щоб і гроші вкрасти і площу на себе записати як новий ринок .