• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Щоденне пограбування, котре ми не помічаємо

Січень31/ 2016
avatar
Юрій Чередник

Депутат Броварської міської ради VIІ скликання

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Коли постійно підіймаються ціни на продукти харчування, все більше броварчан приймають для себе рішення скуповуватись на ринках – і економія, і вибір є, і все практично швидко та комфортно. Але що потаємне ховається у всьому цьому дійстві? Про що насправді говорять лише деякі і то, коли самі впіймають, як то кажуть «на гарячому»? Відповідь одна – обважування, котре має місце практично скрізь. При чому на ринках все частіше обважують і на звичайних вагах, і на електронних. Що цікаво – контрольні ваги в принципі є на ринках, але лише одиниці покупців ними користуються.

WVBQO5mw

Інформація щодо масштабності обважування (згідно власного обстеження), лише на центральному ринку НИВА, що по вул.Возз’єднання:   на ринку близько 50 торгівельних точок, в яких продають товар на вагу. Трошки поспостерігавши, побачив, що середній рахунок на одного покупця складає приблизно 70 гривень. Частота покупок на одній торгівельній точці – одна покупка на кожні 10 хвилин (але в години жвавої торгівлі, коли  збирається черга, приходиться одна покупка кожні 2 хвилини). Тривалість робочого дня на базарі – 9 годин. Обважування складає близько 10-12%.
А тепер увага! Простий розрахунок показує, що загалом за день на центральному ринку обважують близько на ДВАДЦЯТЬ ТИСЯЧ гривень!

2e24cfdc490e5cce8a97a2e43a3

 

В умовах складного матеріального становища більшості броварчан, з пенсіями наближеними до мінімального прожиткового мінімуму, з неймовірно дорогими ліками, продуктами харчування, комунальними послугами, ще додаткове обважування (читайте – обкрадання) вкрай недопустимо!

 

 

Тому з метою запобігання цього явища, 28 січня під час проведення 6 чергової сесії Броварської міської ради мною було подане депутатське звернення стосовно створення відповідної тимчасової комісії. Сподіваюсь найближчим часом проведемо відповідну роз’яснювальну роботу з керівниками ринків та підприємцями. Потім  разом з працівниками районного відділку поліції та податкової інспекції проведемо рейди щодо точного продажу товарів на вагах із контрольними закупками.

Тому всі, хто має бажання долучитись до винищення цього явища у Броварах, будь ласка, звертайтесь, будемо співпрацювати разом! Дякую.