• Сьогодні: Субота, 4 Лютого, 2023

Сьогодні на Короленка демонтували незаконні гаражі, – ФОТО, ВІДЕО

Квітень12/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вранці 12 квітня спецвідділ із благоустрою Броварської міської ради розпочав демонтаж незаконно встановлених гаражів на вул. Короленка поблизу будівельного майданчику, де зараз зводиться житловий комплекс «Palladium».

Як повідомила депутат Ірина Веремчук («Солідарність»), котра відповідальна за даний виборчий округ, власників гаражів належним чином проінформували, востаннє – за тиждень до демонтажу. Однак без сутичок та сварок з місцевими мешканцями-власниками гаражів не обійшлося.

IMG_5470
Спеціалісти спецвідділу з благоустрою Броварської міської ради контролюють хід демонтажу

Так, очевидці повідомляють, що під час демонтажу одного з гаражів, працівник спецвідділу розбив телефон жінці-власниці, яким вона намагалась зафіксувати дії спецвідділу. У цей час інші власники виносили своє майно з гаражів. Паралельно автокрани вантажили металеві конструкції на автоплатформи. Наприкінці демонтажу ситуація на Короленка виглядала досить спокійною.

Як повідомила депутат Веремчук, місцеві мешканці розуміють необхідність демонтажу, однак хвилюються, чи не робиться це заради вивільнення земельної ділянки для розростання будівництва ЖК «Паладіум», який зводиться буквально в кількох метрах і якому не вистачає частини землі для продовження будівництва.

IMG_5468

Зі слів Веремчук, у відділі капітального будівництва Броварської міськради запевняють, що про виділення цієї ділянки для ЖК «Паладіум» не йдеться. Як переконують чиновники, дана територія готується під облаштування т.зв. «алеї кохання»: для цього, за словами т.в.о. нач. спецвідділу Олега Єжакова, тут невдовзі будуть демонтовані і погреби, розташовані на прибудинкових територіях.

  • avatar
    Валерия
    7 років тому

    ВСЕ що нелегально було збудовано потрібно зносити, не лише ці нещасні гаражі.