• Сьогодні: Вівторок, 7 Грудня, 2021

Соціальне підприємництво у Броварах

Березень05/ 2013
avatar
Тетяна Немчина

Громадський діяч, працюю в третьому секторі на постійній основі. Зараз розвиваю соціальне підприємництво

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

В Броварах працює соціальне підприємство «Соціально-Інвестиційна Група».

ГО «Комітет громадського самоврядування Київської області», як неприбуткова організація, виступила засновником соціального підприємства, тому що працюючи в третьому секторі стикається з проблемою відсутності постійного фінансування, що значно обмежує  можливості Комітету у реалізації статутних завдань.

Вивчивши передовий досвід європейських країн , на загальних зборах  організації  в 2012 році, було прийнято  рішення  про створення підприємства, яке поєднає соціальні та суспільні цілі з духом  підприємливості  приватного сектору.  Метою діяльності  соціального підприємства є реінвестування надлишків прибутку  на саморозвиток, на підтримку місцевих ініціатив, розбудову соціального капіталу та підвищення конкурентоспроможності громад.

Звичайно етап реєстрації проходив довго та суперечливо, тому що в Броварах в державних установах ніхто не знає «що це таке». Назва підприємства  говорить про його місію – повноцінно використовувати місцевий потенціал, традиції і ресурси  в досягненні ширших соціальних цілей, залучати представників малого та середнього бізнесу до співпраці, активувати їх соціальну відповідальність.

Одним з напрямків діяльності підприємства є оздоровлення дітей  Європі, організація відпочинку для всіх бажаючих в Грузії (в гостинних грузинських родинах, з екологічно чистими продуктами, грузинською кухнею та можливістю лікування) або в горах, або на морі. Співпрацюючи з грузинським соціальним підприємством ми намагаємося налагодити постачання їх продукції на ринок України та інше.

Соціально- Інвестиційна група відкрита до спілкування та співпраці.
Адреса електронної пошти: [email protected]