• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

“Speed Dating” у Броварах, або Як молоді активісти стали купідонами

Лютий17/ 2015
avatar
Молодь ДемАльянсу

Броварський осередок Всеукраїнської громадської організації "Молодь Демократичного Альянсу"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Спід Дейтінг 14

12 лютого активісти “Молоді Демократичного Альянсу” стали “купідонами”, щоб напередодні Дня святого Валентина допомогти поєднати серця молодих броварчан, які шукають своє кохання. Знайомство у форматі “Speed Dating” (швидких побачень) стало способом для втілення цього задуму, і, як виявилося, досить дієвим. На заході панувала тепла та дружня атмосфера, яка допомогла учасникам відкритися й отримати задоволення від спілкування.

На пропозицію активістів відгукнулося 6 пар, які вирішили випробувати свою долю й можливість знайти не лише нові знайомства, а й другу половинку.

Організатори оголосили про початок “Speed Dating” – і марафон спілкування розпочався. Кожна пара мала 5 хвилин, щоб якомога краще розкрити себе та розповісти про свої вподобання та життєві погляди. «Така форма спілкування дещо незвична, 5 хвилин пролітають дуже швидко і тут треба по максимуму розповісти про себе й послухати співрозмовника», – діляться враженнями учасники.

Спід Дейтінг

Спід Дейтінг 1

Спід Дейтінг 3

Як і обіцяли молоді активісти, між перервами на учасників чекала тематична розважальна програма. Один з конкурсів – танці з зав’язаними очима. За задумом цей конкурс мав на меті підзарядити атмосферу та налагодити тісніший контакт. До того ж це допомогло учасникам краще оцінити танцювальні вміння один одного.

Спід Дейтінг 2

Після того, як усі учасники мали змогу поспілкувалися між собою, настала мить, коли кожен мав визначитися з симпатіями й обрати двох учасників, які сподобалися найбільше, один з яких пріоритетний.

Поки організатори вираховували збіги у виборі пар, учасники “Speed Dating” заходилися виконувати чергове завдання. Команда дівчат змагалася  у романтичному квесті проти хлопців.

Спід Дейтінг 7

Спід Дейтінг 6

Одне із завдань – загальне селфі з дівчиною з червоною стрічкою на руці,  яка віддасть наступне завдання.

Спід Дейтінг 8

Приємною несподіванкою стали любовні передбачення від Святого Валентина.

Спід Дейтінг 10

Настала вирішальна мить, коли організатори мали оголосити можливі збіги у симпатіях: було помітно, що учасники схвильовані. Та результат підрахунку став приголомшливим: на Speed Dating склалося декілька пар.

Спід Дейтінг 12

Спід Дейтінг 11

На головний приз претендували дві пари, тому для того, щоб визначити переможця, організатори придумали завдання-експромт. Кожна пара мала зіграти мініатюру, в якій без слів необхідно було показати освідчення хлопця коханій дівчині. Обидві пари виявилися досить креативними, проте більшість голосів вибороли Ірина Франко та Антон Сєвєрцев. У якості головного призу переможці отримали похід в кіно 14 лютого на прем’єрний показ екранізованого скандального  бестселеру ;)

Спід Дейтінг 13

Амур не обійшов наш захід стороною й зробив атмосферу затишною та романтичною. Команда «Молоді Демократичного Альянсу» сподівається, що учасники залишилися задоволені й отримали порцію гарного настрою аж до перших променів теплого, весняного сонця.

Слідкуйте за нашими подіями на наших сторінках у соцмережах – ВКонтакті та Фейсбук.