• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Став відомий перший претендент на “крісло” у міській раді від Торгмашу

Квітень08/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сергій ІллюхінМинулого вівторка броварська ТВК нарешті призначила дату проміжних виборів до Броварської міськради у 20 виборчому окрузі – 2 червня 2013 року. Відповідно для місцевих осередків політичних сил розпочався період визначення майбутніх кандидатів для участі у виборчих перегонах. Першою партією, яка повідомила про те, кого планує незабаром висувати у якості претендента на “крісло” у раді, став “Демократичний Альянс“.

Як зазначає прес-служба партії, на конференції Київської обласної організації партії “Демократичний Альянс”, що відбулась 4 квітня 2013 року, її учасники одноголосно підтримали кандидатуру Сергія Іллюхіна для участі у виборах до Броварської міської ради. “Процедуру висування кандидата буде здійснено у визначений законом термін“, – сказано у повідомленні прес-служби.

Довідка:
Іллюхін Сергій Миколайович, 1983 р.н., громадянин України, народився і проживає у місті Бровари Київської області. Освіта вища, має ступінь магістра комп’ютерних наук, приватний підприємець.
З 2011 року член політичної партії “Демократичний альянс”, голова Київської обласної організації партії “Демократичний альянс”.