• Сьогодні: Четвер, 20 Січня, 2022

Триває конкурс на відбір адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Вересень17/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

По всій Україні шукають адвокатів, яких залучатимуть до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору. Відбір кандидатів триває до 30 вересня, а письмове тестування учасників із Київської області відбудеться 13 жовтня. Про це йдеться на сайті державного Координаційного центру з надання правової допомоги.

У повідомленні зазначено, що конкурс проводять на виконання наказу Міністерства юстиції України. Заявки приймають із 31 серпня по 30 вересня цього року. Далі – 6 жовтня – документи від претендентів Київської області розглянуть за адресою: м. Київ, вул. Ярославська, 5/2. Після цього – 10 жовтня – за тією самою адресою відбудеться письмове тестування кандидатів. А 13 жовтня там само проведуть співбесіди із заявниками. Точний час співбесіди кожного претендента мають окремо повідомити під час реєстрації для проходження анонімного письмового тестування.

В оголошенні визначені вимоги до кандидатів:

 • знати нормативно-правові акти у сфері захисту прав людини;
 • знати норми процесуального та матеріального права;
 • знати та дотримуватися Правил адвокатської етики;
 • знати законодавство у сфері безоплатної правової допомоги;
 • вміти складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;
 • вміти користуватися комп’ютером;
 • знати стандарти якості надання безоплатної правової допомоги;
 • володіти державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частину населення, є перевагою);
 • мати право на зайняття адвокатською діяльністю.

Для участі в конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:

 • копії паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту, витяг з Єдиного реєстру адвокатів України, виданий не пізніше 10 днів до подання документів;
 • біографічну довідку та анкету за встановленою Мін’юстом формою, мотиваційний лист (до 500 слів) у довільній формі за підписом претендента.

На сайті Координаційного центру з надання правової допомоги вказано, що станом на 11 вересня з Київської області надійшло лише 4 заявки від претендентів. Водночас, як ідеться в повідомленні іншої профільної установи, у Київській області заяви та документи, необхідні для участі в конкурсі, можна подавати до обласного головного територіального управління юстиції за адресою: 04073, м. Київ, вул. Ярославська, 5/2; тел. (044) 462-53-91. У Броварах документи прийме Броварське міськрайонне управління юстиції, розташоване в адміністративній будівлі по вул. Гагаріна 18; тел. (04594) 5-34-42. Адреса та контактний телефон Київського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Біла Церква, вул. Гайок, 4-а; (0456) 31-21-85.