• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата Олега Кищука, відкликаного “Батьківщиною”

Жовтень18/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Постановою № 1569 від 16 жовтня 2012 року Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України Кищука О.Є., висунутого політичною партією Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, в одномандатному виборчому окрузі № 97.

Як сказано у постанові, до Центральної виборчої комісії 15 жовтня 2012 року надійшла заява політичної партії Всеукраїнське об’єднання Батьківщина” разом з рішенням ХI З’їзду цієї партії від 15 жовтня 2012 року про скасування рішення щодо реєстрації кандидата у народні депутати України Кищука Олега Євгеновича.

На підставі звернення політичної партії з письмовою заявою про скасування рішення щодо реєстрації кандидата у народні депутати України відповідно до рішення, прийнятого у порядку, передбаченому статутом партії, Центральна виборча комісія постановила реєстрацію скасувати та внести зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 4 вересня 2012 року № 765 “Про тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року для голосування в одномандатних виборчих округах”, виключивши із додатка 97 відомості про кандидата у народні депутати України Кищука О. Є.

Нагадаємо, Кищук Олег Євгенович був зареєстрований кандидатом у народні депутати постановою Центральної виборчої комісії від 8 серпня 2012 року № 203. Рішення про відкликання свого висуванця ВО “Батьківщина” ухвалила на з’їзді партії 15 жовтня, на якому загалом було знято 27 кандидатів-мажоритарників користь кандидатів від “УДАРу. У 97 окрузі від політичної партії “УДАР Віталія Кличка” балотується Павло Різаненко.