• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

У Броварах розпочалось навчання на безкоштовних курсах програмування мовою Java

Травень17/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

14 травня 2016 року у Броварах розпочалось начання на безкоштовних курсах програмування мовою Java. Організатори протягом трьох тижнів проводили відбір серед майже 70 претендентів та сформували групу з 17 броварчан, які будуть впродовж шести місяців вивчати основи програмування.

У цей день в офісі “Демократичного Альянсу” в Броварах, де проходять курси, було ніде яблуку впасти: приміщення насилу вмістило всіх бажаючих. Як зазначив один із співорганізаторів спільноти Freelance Brovary Сергій Іллюхін, спочатку планували обрати 10-12 кандидатів, щоб можна було максимально комфортно працювати. Однак все ж вирішили сформувати трішки більшу групу, оскільки частина слухачів можуть з часом “відсіятись”: хтось зрозуміє, що йому нецікаво, або комусь не сподобається програмування, а хтось не буде виконувати домашні завдання – таким чином з часом сформується максимально комфортна для роботи група, мотивована до продуктивного навчання.

Java_09

Тренери курсу – практикуючі Java-програмісти Василь Кононенко та Ігор Білоус, які висловили бажання поділитись своїми знаннями та досвідом з броварчанами, що хочуть освоїти основи програмування мовою Java (відповідно до даних сайту dou.ua, ця мова є найбільш запитуваною та високооплачуваною на українському ринку праці на сьогоднішній день).

Java_05

Як зазначають організатори, курс складатиметься із щотижневих лекцій та великої кількості практичних вправ. На першій лекції слухачі вже налаштували необхідне програмне забезпечення на своїх комп’ютерах та розробили свою першу програму. Попереду – основи об’єктно-орієнтованого програмування, багатопотоковість, графічні компоненти та інше.

“Наша мета – навчити вас працювати та до кінця курсів забезпечити всіма необхідними теоретичними та практичними знаннями, які дозволять вам впевнено почувати себе під час співбесіди в ІТ-компанії”, – зазначив Василь Кононенко. Однак викладачі попереджають: без домашніх завдань на заняття можна не приходити, тому працювати доведеться багато і по-справжньому.Java_61

Java_82

Java_57

Java_53

Java_48

Java_42

Java_32

Java_94

Java_21

Java_03

Java_41

Фото – Бажен Левковець

 • avatar
  Костя Иванофф
  6 років тому

  Планируется ли еще набор в такие группы? Может быть будут курсы на постоянной основе?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   6 років тому

   На даний момент набирати нові групи не плануємо. Однак, якщо з’являться викладачі, які хочуть поділитись своїм досвідом, то ми будемо набирати нові групи

 • avatar
  Богдан Власенко
  6 років тому

  Доброго дня! Чи не проводите курси по СЕО? Можливо платні.