• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

У будинку в центрі Броварів з 8-го поверху впав ліфт, у якому їхала жінка

Липень25/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Ліфт 0У вівторок, 23 липня, у будинку №2а по вул. Незалежності у другому під’їзді з 8-го поверху впав пасажирський ліфт, у якому їхала жінка. Нині постраждала перебуває у лікарні з численними  забоями та струсом головного мозку. При цьому працівники ліфтової дільниці заперечують факт інциденту та стверджують, що нічого не сталось та жодних записів про виклик аварійної служби немає.

Як розповіла журналістам «Маєш право знати» сусідка постраждалої, що також проживає на 8-му поверсі, у вівторок ввечері мешканці будинку почули гучний удар, що доносився зсередини під’їзду. З’ясувалось, що це обірвався ліфт і жінка, яка у ньому їхала, з 8-го поверху спустилась аж до 2 чи 3 поверху. Приїхали ліфтовики, які одразу ж почали лагодити поламку, і вранці ліфт уже знову працював. Наступного дня налякані мешканці зателефонували в аварійну службу, щоб перепитати, чи справді вже можна користуватись ліфтом і чи це безпечно, на що їх запевнили, що все гаразд, пристрій відремонтовано і на ньому сміливо можна їздити.

Ліфт 1 Ліфт 2 Ліфт 3 Ліфт 4

При цьому у телефонній розмові з нашим журналістом працівники ліфтової дільниці взагалі не визнали факту, що у цьому будинку обірвався ліфт та стверджують, що ніяких викликів не отримували. А от в Управлінні житлово-комунального господарства, куди ми зателефонували, щоб дізнатись, коли востаннє ремонтувався даний ліфт, нам усе підтвердили. Працівниця управління розповіла, що минулого року якраз у будинку №2а по вул. Незалежності було проведено капітальний ремонт ліфта у 2-му під’їзді та проведено повну заміну ліфта у 1-му під’їзді. Про це минулого року навіть був сюжет телестудії «Наше місто»:

На думку працівниці УЖКГ, щоб з’ясувати, хто винен у тому, що ліфт впав з 8-го поверху, потрібно розбиратись у даній ситуації, бо це можуть бути і підрядники, які проводили капітальний ремонт, і обслуговуюча організація, яка недогледіла неполадки. При цьому жінка зазначає, що система безпеки усе ж спрацювала і ліфтова кабіна впала не до 1-го поверху, а зупинилась трохи раніше завдяки запобіжникам.

Та, на жаль, це не вберегло здоров’я постраждалої, яка унаслідок аварії отримала численні травми та перебуває нині у лікарні. Однак найгірше те, що шукати винних та притягати їх до відповідальності, схоже, ніхто не планує, адже у ліфтовій дільниці уперто заперечують даний факт. Більше того, чиновники роблять усе можливе, щоб приховати даний факт від широкого загалу та журналістів зокрема. Проте даний інцидент є занадто тривожним, щоб його можна було «замовчати».

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  без коментарів…

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Цікаво, чи відреагують правоохоронці? Фактично тут мав місце замах на вбивство людини (не можна виключати варіант, що навмисний)