• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

АНОНС: Завтра на вул. Постишева, 1 розкажуть про права співвласників багатоквартирних будинків

Серпень12/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах продовжується роз’яснювальна кампанія щодо реалізації прав мешканців багатоквартирних будинків як шляхом створення ОСББ, так і через загальні збори співвласників. Найближча зустріч з експертами відбудеться завтра, 13 серпня, о 19:00 за адресою: вул. Постишева, 1. Про це повідомляє офіційний веб-сайт Броварської міської ради.

Нагадаємо, що організаторами виступають: управління житлово-комунального господарства та Ресурсний центр ОСББ м.Бровари, а попередня зустріч відбулася за адресою: вул.Грушевського, 15.

Також у повідомленні сказано:

Нагадуємо вам,  шановні броварчани, що управління житлово-комунального господарства готово надати вам усіляку підтримку щодо проведення  установчих зборів ОСББ, зборів співвласників будинку, а також повний супровід та допомогу від ініціативи про створення, реєстрації,  до діяльності та вирішення проблемних питань.

Отже, всім хто бажає створити у своєму будинку юридичну особу – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, пропонуємо скористатися викладеними на сторінці управління житлово-комунального господарства матеріалами або звернутися безпосередньо до управління ЖКГ,  контактна особа –  Нетеса Ольга Вікторівна тел. 5-20-16.

Крім того нагадуємо, що в місті діє ГО “Ресурсний центр ОСББ” до складу якого увійшли досвідчені голови ОСББ, які можуть надати практичні поради.

Також  повідомляємо, що  у разі прийняття рішення ОСББ  щодо призначення управителя, управління ЖКГ надасть рекомендації щодо досвідчених голів та управителів ОСББ, які здійснюють управління багатоквартирними будинками в нашому місті на високому рівні та зможуть бути залучені до управління в новостворених ОСББ.