• Сьогодні: Понеділок, 25 Жовтня, 2021

АНОНС: У Броварах стартує інформаційна кампанія про права співвласників багатоквартних будинків

Липень30/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Броварах стартує роз’яснювальна кампанія щодо реалізації прав мешканців багатоквартирних будинків як шляхом створення ОСББ, так і через загальні збори співвласників. Сьогодні, 30 липня, о 19:00 Управління житлово-комунального господарства та Ресурсний центр ОСББ м.Бровари запрошують на першу інформаційну зустріч з експертами на тему «Права співвласників багатоквартирних будинків», яка відбудеться за адресою: вул. Грушевського, 15. Про це повідомляє Ресурсний центр ОСББ м.Броварів.

У програмі заходу:
– Роз’яснення щодо законів України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків».
– Впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, запровадження нових інвестиційних можливостей.
– Практичні поради по управлінню житловим будинком, проведення роз’яснювальної роботи та надання методичної підтримки мешканцям по створенню ОСББ в місті.

Більше про роз’яснювальну кампанію можна прочитати на сайті Броварської міської ради за цим посиланням.
Зокрема у повідомленні сказано:

Нагадуємо вам,  шановні броварчани, що управління житлово-комунального господарства готово надати вам усіляку підтримку щодо проведення  установчих зборів ОСББ, зборів співвласників будинку, а також повний супровід та допомогу від ініціативи про створення, реєстрації,  до діяльності та вирішення проблемних питань.

Отже, всім хто бажає створити у своєму будинку юридичну особу – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, пропонуємо скористатися викладеними на сторінці управління житлово-комунального господарства матеріалами або звернутися безпосередньо до управління ЖКГ,  контактна особа –  Нетеса Ольга Вікторівна тел. 5-20-16.

Крім того нагадуємо, що в місті діє ГО “Ресурсний центр ОСББ” до складу якого увійшли досвідчені голови ОСББ, які можуть надати практичні поради.

Також  повідомляємо, що  у разі прийняття рішення ОСББ  щодо призначення управителя, управління ЖКГ надасть рекомендації щодо досвідчених голів та управителів ОСББ, які здійснюють управління багатоквартирними будинками в нашому місті на високому рівні та зможуть бути залучені до управління в новостворених ОСББ.