• Сьогодні: Середа, 27 Жовтня, 2021

У парку “Перемога” відбувся фінальний показ кінофестивалю “Короткий метр”

Вересень16/ 2015
avatar
Вікторія Оникієнко

Журналістка "Маєш право знати", броварчанка

Близько місяця броварчани мали можливсть насолоджуватися коротким метром українського виробництва завдяки однойменному кінофестивалю, що відбувався в парку “Перемога”. Протягом трьох тижнів тривали покази короткометражок молодих режисерів та акторів. Глядачі мали змогу голосувати за найкращі фільми, щоб повторно переглянути їх на фінальному показі 12 вересня.

Кінофестиваль “Короткий метр” у Броварах розпочався 14 серпня, покази відбувалися кожної середи та п’ятниці. Нагадаємо, організаторами виступили “Булава Продакшн” за підтримки броварської організації ВО “Свобода”. За словами координаторів проекту, метою кінофестивалю була популяризація молодого українського кіно, створення стартового майданчика для талановитих режисерів, акторів та інших представників “творчого цеху”.

DSC00293Організатори фестивалю планували влаштувати фінальний повноцінний показ найкращих коротких метрів в кінотеатрі “Прометей” та визначити стрічку-переможця фестивалю. Втім, за словами організаторів, виникли певні бюрократичні труднощі й відновлювати відповідні дозволи було досить проблематично.

Звичайно, провести фінал в закритому приміщенні було б значно краще. Бо вечір останнього показу виявився досить прохолодним, може це й завадило більшості його відвідати.

DSC00302

“Сьогодні демонструватимемо фільми, які набрали найбільшу кількість голосів за ці три тижні. Незважаючи на те, що заходи відбуваються не в “Прометеї”, для нас цей кінофестиваль – це успіх, бо ми зібрали багато фільмів для показу без якоїсь спеціальної реклами. До того ж це все абсолютно безкоштовно”, – каже організатор Володимир Бугай.

До найкращих фільмів, що сподобалися броварчанам, увійшли:

  1. t.
  2. Атлантида.
  3. Ваня.
  4. Зупинка.
  5. Пустота.
  6. Лінгвістка.
  7. Плацебо (новий короткий метр).
  8. Ліфт.
  9. Кротова Нора.

DSC00353

Кінопоказ – великий стимул для молодих режисерів і акторів, кажуть організатори: “Нехай показ навіть для десяти людей – це вже маленька перемога”.

Така подія далеко не пересічна для Броварів, і організатори залюбки проведуть кінофестиваль наступного року, якщо залучаться підтримкою.

DSC00351

Фото – Діана Дорошенко