• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

Ускладнився процес подання інформаційного запиту

Січень06/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Починаючи з 1 січня 2012 року для того, щоб подати до Броварської міської ради інформаційний запит (або заяву, звернення) Вам, як фізичній особі, необхідно надати згоду на обробку Ваших персональних даних.

Дозвіл є абсолютно добровільним, АЛЕ якщо Ви не надасте дозвіл на обробку Ваших персональних даних, то Ваш запит (заяву, звернення) державні органи не зможуть обробити – і це стане причиною відмови.

Слід зазначити, що це не забаганка броварської влади – це вимоги Закону України “Про захист персональних даних”

Ось як виглядає згода на обробку персональних даних, який необхідно надати для того, щоб сектор по забезпеченню доступу до публічної інформації виконкому Броварської міської влади міг обробити Ваш запит:

У відповідь Ви отримаєте повідомлення про те, як будуть використовуватись Ваші дані і в яких базах вони будуть зберігатися. Зверніть увагу – у будь-якій згоді на обробку персональних даних, яку Ви надаєте, ключевою є інформація про мету зберігання і способи використання Ваших персональних даних!

Якщо Вам хотілося б дізнатися більше про те, навіщо розроблено цей закон і кого він захищає, пропоную послухати пояснення, які для Радіо Свобода надає Голова держслужби з питань захисту персональних даних Мін’юсту України Олексій Мервінський:
http://www.radiosvoboda.org/content/article/24442105.html

Ну що ж, головне, щоб не почали заходити у крайнощі, інакше ця ініціатива принесе більше проблем ніж переваг для звичайних громадян України!