• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

У Броварах запрацювала ще одна громадська приймальня з надання правової допомоги

Січень13/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

юридична консультаціяПри юридичному відділі броварського виконкому розпочала роботу громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги. Про це сказано в оголошенні, опублікованому на офіційному веб-сайті Броварської міської ради 11 січня.
Прийом осіб, які бажають отримати безкоштовну юридичну консультацію, проводить начальник юридичного відділу Баба-Мірзоєва Альбіна Валентинівна у середу та п’ятницю з 10:00 до 12:00 за адресою: вул. Гагаріна, 15, каб. 205.

Відповідно до рішення виконкому від 24.12.2013 № 650 «Про створення громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при юридичному відділі виконавчого комітету Броварської міської ради», громадська приймальня надає такі види правової допомоги:

  • надання правової інформації;
  • надання консультацій і роз’яснень з правових питань;
  • складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
  • надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Більше про організацію роботи громадської приймальні та порядок розгляд звернень читайте у її Положенні.

Нагадаємо, у Броварах працює ще дві установи, де можна отримати безкоштовну юридичну консультацію – у міськрайонному управлінні юстиції та у відділі по роботі зі зверненями громадян броварського виконкому.  Графік роботи цих громадських приймалень та їхні контакти можна переглянути у нашій публікації “Де в Броварах можна отримати безкоштовну правову допомогу?