• Сьогодні: Субота, 6 Березня, 2021

Де в Броварах можна отримати безкоштовну правову допомогу?

Липень22/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

правова допомогаДалеко не кожен з нас є юристом, тому часто-густо, щоб розібратись, що і як потрібно робити відповідно до законодавства, нам потрібна правова допомога. У Броварах є дві установи, у яких можна отримати безкоштовну юридичну консультацію у відповідного спеціаліста – у міськрайонному управлінні юстиції та у відділі по роботі зі зверненями громадян.

Так, зокрема, у Броварському міськрайонному управлінні юстиції Київської області, яке розташоване за адресою вул. Гагаріна, 18щовівторка та щочетверга з 10:00 до 16:00 працює громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги. Телефон броварського управління юстиції – 5-34-42.

Правова приймальня управління юстиції

Також правова громадська приймальня працює у відділі роботи зі зверненнями громадян виконкому Броварської міської ради, який розташований за адресою: бульв. Незалежності, 2. Телефон відділу звернень громадян – 5-32-47. Юридичні консультації надає Скред Ірина Петрівна, яка працює щодня за наступним графіком:

Правова приймальня відділ звернень громадян

Відповідно до п. 1.3 свого Положення правова громадська приймальня відділу роботи зі зверненнями громадян виконкому надає такі види правової допомоги:

  • надання правової інформації;
  • надання консультацій та роз’яснень з правових питань;
  • складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
  • допомога особам, визначеним в п. 1 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», в складанні документів процесуального характеру до 01 січня 2014 (відповідно до п. 6 Розділу VI Закону України «Про безоплатну правову допомогу»);
  • допомога в оформленні заяв та документів, які подаються на розгляд комісій виконкому;
  • надання консультацій щодо порядку звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Працівник приймальні може аргументовано відмовити у наданні правової допомоги, по яку звертається особа, якщо під час розгляду порушених нею питань, об’єктивно усвідомлює свою некомпетентність у наданні даного виду правової допомоги або якщо особа звертається з питанням, яке не належить до сфери відання виконавчого комітету Броварської міської ради.