• Сьогодні: Субота, 4 Лютого, 2023

4 гривні – нова ціна проїзду по місту. Затверджено броварським виконкомом

Травень17/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Проїзд по місту буде коштувати 4 гривні, а учні отримають знижку 50% – таке рішення ухвалив броварський міськвиконком. Про це повідомляється на офіційному сайті Броварської міської ради.

Після черги перемовин та зустрічей міської влади та перевізників, процес завершено: сторони досягли домовленості. Остаточне рішення ухвалили 16 травня на черговому засіданні виконкому: проект рішення має назву  «Про тариф на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування».

Як ідеться в повідомленні на сайті міської ради, до виконкому звернулися первізники з відповідними розрахунками, якими передбачалося встановлення ціни на проїзд на рівні 5 гривень. Після розгляду наданого розрахунку тарифу на ціновій комісії, було ухвалене рішення щодо зменшення вартості проїзду за рахунок прибутку підприємств-перевізників. Крім цього, з перевізниками підписано меморандум, який передбачає з 1 вересня 2017 року перевезення учнів у період навчання (крім вихідних, святкових та канікулярних днів) зі знижкою 50%. Після проходження процедури регуляторного акту, відповідно до чинного законодавства та обговорення, члени виконкому затвердили новий тариф на проїзд у пасажирському автотранспорті на міських маршрутах у розмірі 4 грн.