• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Броварські школярі їздитимуть у маршрутках зі знижкою 50%, а проїзд може стати 4 грн

Квітень11/ 2017
avatar
Владислава Крокос

Броварчанка, молода журналістка

Минулого тижня у Броварській міськраді відбулася чергова зустріч робочої групи з перевізниками, де останні представили власні розрахунки, за якими обгрунтована ціна на проїзд по місту має становити 4 грн. Також була укладена так звана “угода” з перевізниками, за якою з 1 вересня 2017 року усі школярі м. Бровари матимуть змогу користуватися громадським транспортом зі знижкою 50%. Про це на оперативній нараді у міськраді 10 квітня розказав Микола Загуменний, начальник управління економіки.

Нагадаємо, у січні цього року ціна на міжміський проїзд Бровари-Київ зросла до 12 грн, а по місту її планували підняти до 5 грн. Проте раптове підвищення цін, сумніви в обгрунтованості тарифів та претензії до якості перевезень призвели до мітингів та зустрічей громади, депутатів, чиновників і перевізників, запустили переговорний процес та утворення робочої групи.

На останній із зустрічей, після ознайомлення з розрахунками перевізників, було вирішено, що для нормального функціонування транспорту у місті ціна на проїзд має становити не 3,5 грн, а 4 грн. Проте і не 5 грн, як казали раніше.

Микола Загуменний

На сайті Броварської міської ради 7 квітня оприлюднено проект регуляторного акту “Про тарифи на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування”. Розглядатиметься це питання виконавчим комітетом лише через 30 днів після оприлюднення, і у найближчі три місяці підняття ціни не очікується.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дати оприлюднення за такими адресами:

  • приймальня управління економіки (07400, м. Бровари, вул. Гагаріна 15, кім. 313, тел. 6-29-60);
  • Центр надання адміністративних послуг та роботи із зверненнями громадян (07400, м. Бровари, бульвар Незалежності 2, тел. 5-32-47 та вул. Гагаріна 18, кімн. 114, тел. 5-66-16).

На засіданні також було підняте питання щодо пільгового проїзду учнів. Перевізники погодилися надати знижку усім школярам міста Бровари у розмірі 50%.

“Це не була вимога міського голови. Рішення є обопільним. За таким принципом працює багато міст України, наприклад, Львів. Перевізники зрозуміли, якщо не спілкуватися з людьми, не йти з ними на компроміс, нічого путнього не виходить”, – коментує пан Загуменний.

Знижка надається школярам лише за умови пред’явлення учнівського квитка та тільки в період навчання і відвідування позашкільних гуртків та секцій (з 7:00 до 20:00) з понеділка по п’ятницю. У канікулярний період, святкові дні та вихідні учні повинні оплачувати повну ціну. Кошти за перевезення школярів з бюджету відшкодовуватися перевізникам не будуть.

Фото – Дарина Мізіна