• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Ціна проїзду. Якість перевезень. Запрацювала робоча група

Лютий18/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Днями броварський міський голова видав розпорядження про утворення робочої групи у складі міських чиновників, депутатів, активістів і перевізників. Вони будуть вивчати ситуацію, яка склалася на броварських і приміських автобусних маршрутках щодо обслуговування, вартості проїзду та якості перевезень.

Слід зазначити, що офіційному оформленню робочої групи передували зустрічі впродовж цього тижня, починаючи з круглого столу з перевізниками 10 лютого. Під час останнього засідання 15 лютого активні учасники обговорень довкола підвищення ціни за проїзд вирішили серйозно взятися за вивчення питання обслуговування на транспорті. Після протестів і обговорень на підвищених тонах, емоції у сторін конфлікту значно вщухли. Вони домовилися перейти до конструктивної роботи.

Зокрема, цієї середи активісти, перевізники і чиновники погодились протягом двох місяців розробити програму реформування пасажирських перевезень у Броварах. Окрім того, задля ефективного обліку перевезень, робоча група має вивчити можливість впровадження у Броварах «Е-квитка» (електронного квитка). Учасники групи також запланували протягом двох тижнів щосезону здійснювати моніторинг пасажироперевезень – підрахунок пасажирів, що їздять у маршрутках.

Учасники групи домовились організовувати засідання щоквартально. Однак зараз – кожного тижня. Згідно з розпорядженням міського голови, робочу групу очолив перший заступник мера – Олександр Резнік. Також до складу увійшли депутати Олег Берестовий, Леонід Черепейнік, Ірина Веремчук; активісти Ангеліна Козлова, Сергій Тафій, Микола Ткач; перевізник і депутат Володимир Білокінь, очільник управління економіки Микола Загуменний, начальниця управління соцзахисту населення Алла Петренко та інші.

Фото – Дмитро Карпій