
У Броварах закрили гральні заклади: у ТРЦ "Термінал" та на Київській, 90
Офіційний веб-сайт головного управління МВС України в Київській області інформує, що в Броварах закрито два підпільних гральних заклади.
Як сказано у повідомленні, працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Київської області спільно з співробітниками Білоцерківського слідчого відділу викрили та припинили функціонування двох гральних закладів у місті Бровари.
У Броварах, в приміщенні закритого типу по вулиці Київська 90, під час санкціонованого обшуку міліціонери виявили та вилучили 11 гральних автоматів.
На другому поверсі Торгівельно-розважального центру «Термінал» правоохоронці вилучили 49 автоматів, 2 рулетки та 4 покерних столи.
За вищевказаними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Досудове розслідування триває.