• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

«Вибори» директора «Купави»: сьогодні назвуть ім’я переможця онлайн-голосування

Квітень18/ 2014
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

image17135708_06ac40bf6e37bb822c94baf32ed7a616О 14:00 в холі басейну «Купава» відбудеться оголошення результатів опитування громадської думки на визначення найпопулярнішої кандидатури на посаду директора реконструйованого олімпійського басейну. Підсумки телефонного та онлайн-голосування організатори підіб’ють вже за три години після його офіційного завершення.

Всупереч сподіванням, цієї п’ятниці – вже втретє – міністр молоді та спорту Дмитро Булатов до Броварів не приїде. Як повідомив координатор громадського обговорення кандидатури на посаду директора басейну Олександр Тарасов, міністр цілком та повністю довірив броварчанам самотужки організувати процес оголошення результатів. Урочистий момент відбудеться на тому ж місці, де й виникла сама ідея громадського опитування – у вестибюлі самого басейну «Купава».

Сюжет телеканалу “Інтер”

Як повідомили організатори громадського обговорення, наразі відбувається підбиття проміжних підсумків голосування: зводяться голоси, віддані телефоном та безпосередньо на сайті, відфільтровуються спроби повторних голосувань від одного й того самого респондента. За твердженнями організаторів, по закінченню голосування вони зможуть надати кожному бажаючому своєрідний електронний протокол  опитування: із зазначенням усіх, хто голосував, звісно, без вказання їхніх повних персональних даних.

Наразі ж видно, що боротьба за перше місце триває: два з чотирьох кандидатів йдуть «нога в ногу», досить відчутно відстає від них і третій кандидат, відвертим аутсайдером є лише один з чотирьох. Хто саме скільки має голосів у своєму активі – система голосування не вказує, аби вже на цьому етапі присікти будь-які спроби інсинуацій чи фальсифікацій. Як запевняє Олександр Тарасов, результатів персонально по кожному зараз не знає навіть він, а лише людина, безпосередньо відповідальна за контроль над голосуванням.

Результати голосування станом на 0:52 18 квітня

printcobat

Нагадаємо, що надійність системи опитування, встановлену на сайті для голосування, підтвердив ІТ-фахівець компанії Майкрософт Владислав Грам: вчора було оприлюднено його відповідне відеозвернення з цього приводу.

Голосування за визначення найпопулярнішої кандидатури на посаду директора ФОЗ «Купава» розпочалось у вівторок, 15 квітня о 12:00 і звершиться в той же час цієї п’ятниці, 18 квітня. В «передвиборчій гонці» беруть участь чотири кандидати: Сергій Бреус, Станіслав Долінін, Віталій Кершков та Олександр Чабанюк. Раніше кожен з них записав своє відео звернення до громади, а в день старту голосування усі кандидати взяли участь в роботі тематичного круглого столу за участі працівників колективу «Купави», фахівців з плавання, журналістів та представників громадськості. Перша спроба провести голосування за визначення кращої кандидатури закінчилась невдало: журналісти «Маєш право знати» виявили факти фальсифікацій в системі голосування, встановленої на сайті Броварської міської ради. Відтак рішенням міністра Булатова було вирішено провести повторне опитування, цього разу під координацією представників громадськості.

Позначки: