• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Кандидати на пост директора “Купави” за круглим столом з’ясовували, хто кращий

Квітень16/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

круглий стіл купава02Вчора, 15 квітня, у басейні «Купава» відбувся круглий стіл-брифінг претендентів на посаду директора плавального закладу. Послухати їх програми розвитку басейну та поставити запитання прийшли журналісти, персонал «Купави» та громадськість. Нагадаємо, нині триває повторний етап онлайн-голосування за очільника плавального закладу на спеціальному сайті kupava.cobat.com.ua

Як уже повідомляло раніше “Маєш право знати”, директором басейну олімпійського значення виявили бажання стати 4 особи – Віталій Кершков, Станіслав Долінін, Сергій Бреус та Олександр Чабанюк. Також серед претендентів на крісло був і Олег Лісогор, але відомий спортсмен вирішив зняти свою кандидатуру.

Спершу кожен з кандидатів у загальних рисах окреслив власну стратегію управління спортивним закладом. Раніше кожен з них озвучили свою програму розвитку «Купави» у спеціальних відеозверненнях, які можна переглянути на створеному для голосування сайті.

круглий стіл купава04

Першим слово взяв відомий спортсмен Сергій Бреус, який наголосив, що «Купава» має відновити давню славу і стати, як і раніше, кузнею кадрів чемпіонів. Для цього Бреус має намір створити на базі басейну дитячу школу плавання, аби поповнювати ряди української збірної висококваліфікованими спортсменами.

На думку Станіслава Долініна, керувати плавальним басейном може тільки та людина, яка розуміє принципи роботи інженерних мереж та має управлінський досвідом. Також кандидат заявив, що є проблема з підбором кадрів, адже зарплати в працівників «Купави» дуже низькі. Тому Долінін підкреслив, що потрібно шукати додаткові кошти серед меценатів та спонсорів.

круглий стіл купава16
Станіслав Долінін

Наступним виступив Віталій Кершков. Він заявив, що не потрібно шукати спонсорів і не варто розраховувати на державу. Кандидат впевнений, що «Купава» сама може себе забезпечувати. Претендент на крісло директора підкреслив, що кожен з чотирьох учасників круглого столу – фахівець у своїй галузі, відтак запропонував спільними зусиллями розвивати плавальний заклад. Громадськість, на його думку, має дати тримісячний випробувальний термін для директора і всієї команди, а після закінчення строку дати оцінку їх роботі.

круглий стіл купава14
Віталій Кершков

Олег Лісогор зняв свою кандидатуру з перегонів. Водночас відомий плавець заявив, що готовий працювати в басейні та передавати свій багатий спортивний досвід юним броварчанам. Він висловив сподівання, щоб «Купаву» очолив достойний кандидат, який грамотно опікуватиметься басейном.

круглий стіл купава01

Олександр Чабанюк повідомив, що має намір у разі обрання на посаду директора шукати додаткові гроші серед представників бізнесу. «Купава» складна гідротехнічна споруда, тому задля безпеки дуже важливо підібрати кваліфікованих спеціалістів басейну, переконаний він.

круглий стіл купава09
Олександр Чабанюк

У частині запитань-відповідей присутні на круглому столі поцікавились у претендентів, чи реально зробити басейн самоокупним і скільки це займе часу. Долінін відповів, що про це не зовсім коректно говорити, адже більшість басейнів у світі збиткові. На думку Долініна, в басейні потрібно розвивати комерційну складову, що дасть змогу знизити витрати басейну, зокрема на комунальні платежі.

круглий стіл купава03

Віталій Кершков був іншої думки. Він поділився власним досвідом і розповів, що перш за все потрібно створювати дієву систему енергозбереження, а завдяки грамотному менеджменту «Купава» за рік-два зможе сама себе утримувати. Просити грошей в бізнесменів, на думку Кершкова, по-перше, соромно, а по-друге, ніхто їх так просто не дасть. Кандидат на посаду директора виступив категорично проти здачі в оренду приміщень в «Купаві». При цьому Кершков підкреслив, що басейн сам повинен заробляти, враховуючи широкий спектр пропонованих послуг. Цю думку підтримав і Сергій Бреус.

круглий стіл купава11

Чабанюк заявив, що потрібно підвищувати сервіс надання послуг та використовувати вигідне географічне положення – залучати мешканців Києва відвідувати басейн. Самоокупною, на думку кандидата, «Купава» навряд чи стане, враховуючи нові високі ціни на газ.

Запитали в спікерів і про прозорість використання коштів. Кершков відповів, що басейн – це комунальний об’єкт і перевірити його рахунки дуже просто. Кандидат на крісло керівника плавального закладу ще раз підкреслив, що «Купава» – самодостатнє підприємство. Надання платних послуг та правильне управління дасть змогу об’єкту утримувати себе без пошуку сторонніх грошових вливань.

круглий стіл купава10

На круглому столі були присутні також батьки юних плавців, які довгий час їздили в басейн с. Зазим’я. Кандидати запевнили, що спортивні групи дітей відтепер матимуть можливість тренуватись в «Купаві» безкоштовно.

круглий стіл купава06

Також в усіх кандидатів уточнили, чи готові вони незалежно від результату голосування стати однією командою та разом розвивати басейн, як запропонував Віталій Кершков. Всі відповіли ствердно.

Нагадуємо, онлайн-голосування триває і завершується в п’ятницю о 12:00. Цього дня Міністр молоді і спорту Дмитро Булатов оголосить переможця онлайн-голосування, який і очолить «Купаву».

Фото Миколи Кожемяка