• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Виконком визначив порядок надання адресної матеріальної допомоги броварчанам

Лютий07/ 2013
avatar
Сергій Севрук

Журналіст "Маєш право знати", громадський активіст

ГоловнаНа засіданні у січні броварський виконком затвердив «Положення про надання адресної матеріальної допомоги мешканцям міста», яким визначив умови та порядок надання допомоги для підтримки малозахищених верств населення міста Бровари, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Згідно з цим документом, один раз на рік отримати адресну матеріальну допомогу можуть громадяни, які зареєстровані та проживають в місті Бровари, за умови, що в їх житті дійсно виникли непередбачувані надзвичайні обставини, наслідки яких мешканці міста не можуть подолати самостійно: тривала хвороба, необхідність проведення складного і дорогого лікування з хірургічним втручанням, часткова втрата рухової активності у зв’язку з віком чи станом здоров’я, стихійне лихо, пожежа тощо.  В окремих випадках, особливо у гострих ситуаціях, матеріальна допомога може надаватися вдруге.

Для отримання адресної матеріальної допомоги необхідно подати до відділу роботи із зверненнями громадян виконавчого комітету Броварської міської ради наступні документи:

1) заява на ім’я міського голови, у якій викладені причини звернення;
 2) копія паспорта та ідентифікаційного кода;
 3) акт обстеження, складений управлінням праці та соціального захисту населення чи центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Броварської міської ради;
 4) довідка про склад сім’ї;
 5) довідки про доходи кожного члена сім’ї;
 6) документи, що підтверджують причину звернення за матеріальною допомогою.

У разі наявності усіх вище зазначених документів питання розглядатиметься на засіданні робочої групи з надання матеріальної допомоги. Розмір допомоги визначатиметься виходячи з обставин, що склалися, враховуючи рівень забезпечення сім’ї.

Відмова у наданні матеріальної допомоги прийматиметься на засіданні робочої групи з надання матеріальної допомоги з обов’язковим повідомленням заявника про причину відмови.

Фінансування надання матеріальної допомоги броварчанам здійснюється у рамках міської програми “З турботою про кожного“. Згідно з інформацією, наведеною у програмі “З турботою про кожного” на 2013-2014 роки , на 2012 рік на надання матеріальної допомоги мешканцям було передбачено 129 тис.грн, на 2013 рік закладено у 2,5 рази менше – 50 тис.грн. При цьому, у проекті рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Бровари за 2012 рік” у пункті “надання громадянам міста матеріальної допомоги у 2012 році” вказано цифру  110,1 тис. грн.

За інформацією, оприлюдненою на сайті Броварської міської ради, протягом 2012 року адресну матеріальну допомогу отримали 234 особи: з них 222 – на термінове хірургічне втручання та дорогокоштуюче лікування, допомогу ж на соціально-побутові потреби отримало 12 осіб.