• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

Випускний вечір у Броварах відбудеться 31 травня на стадіоні “Спартак”

Травень28/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

1431503096_vup_4Цієї неділі, 31 травня, на стадіоні “Спартак” відбудеться загальноміський випускний вечір 11-х класів. Про це повідомляється у розпорядженні міського голови, оприлюдненому на офіційному сайті міськради.

У зв’язку із закінченням 2014/2015 навчального року та проведенням державної підсумкової атестації у випускних класах  навчальних закладів міста планується провести загальноміський випускний вечір 11-х класів на стадіоні «Спартак» 31 травня о 15:00, – сказано у документі.

До складу оргкомітету з підготовки та проведення загальноміського випускного вечора традиційно увійшли заступник міського голови Виноградова Л. М. (голова оргкомітету), начальник управління освіти і науки Онищенко В.І., начальник відділу культури Багмут Н.А., голова профспілки працівників освіти Артемчук А. В., а також представники комунальних підприємств, міліції, ДАІ, ДСНС, центру медико-санітарної допомоги та дирекції КОШВСМ (стадіон «Спартак»).

В офіційній програмі заходів загальноміського випускного вечора 31.05.2015 зазначено наступне:

  • Шикування випускників та прохід їх доріжками стадіону
  • Виступи художніх колектив БДЮТу
  • Нагородження медалістів, активістів учнівського самоврядування

З повним складом оргкомітету та переліком заходів щодо підготовки та проведення загальноміського випускного вечора у Броварах можна ознайомитися у додатках до розпорядження міського голови: Додаток 1 і Додаток 2.