• Сьогодні: Понеділок, 5 Грудня, 2022

Броварська молодь вшанувала пам’ять героїв Небесної Сотні

Лютий24/ 2015
avatar
Драна Анна

Молодий журналіст, мешкає в Броварах

Молодь_вшанування_НС_загУ вечір п’ятниці, 20 лютого, о 19:00 на броварському Майдані Свободи відбулося вшанування Героїв Небесної Сотні. Бровари долучилися до загальноукраїнської хвилі пам’ятних заходів.

Не дивлячись на те, що це був вечір перед вихідними, не боячись холоду, жителі міста зібралися біля меморіального хреста на центральній площі. Серед них були активісти “Молоді Демократичного Альянсу”, “ОНУМу” та “Соколу”, які спільними зусиллями зробили все для того, щоб їхнє рідне місто пам’ятало подвиг цих відчайдушних людей, героїв Небесної Сотні. І хоча більшість небайдужих мешканців все ж цього дня були на Майдані в Києві, але на броварському майдані було також людно.

Молодь_вшанування_НС_8

Молодь_вшанування_НС_11

Молодь_вшанування_НС_7
Валентин Гаврищук

Голова “Молоді Демократичного Альянсу” Валентин Гаврищук виголосив промову. З його вуст лунав заклик до того, що всім слід брати приклад з таких людей і не боятися відстоювати свої права на життя у рідному краю, а також спрямувати всі свої зусилля на те, щоб молодь, якої була більшість в ту мить на площі, плекала нашу країну, віддавала їй шану і робила все, щоб Україна процвітала.

Молодь_вшанування_НС_10

Молодь_вшанування_НС_9

Розділили цей вечір скорботи з усіма і священники, що провели богослужіння, помолившись за всіх тих, хто поліг у ті страшні дні. Також пам’ять Небесної Сотні і пам’ять тих, хто віддав своє життя у тяжкому бою на Сході, вшанували хвилиною мовчання. Лунав того вечора і гімн України.

Молодь_вшанування_НС_6

Молодь_вшанування_НС_5

Молодь_вшанування_НС_1

Закінчилося вшанування героїв у Броварах символічним покладанням квітів та лампадок біля меморіального хреста. Але навіть після цього ніхто з присутніх не наважився піти з того гурту людей, котрий зібрався за весь цей час. Кожен думав про щось своє, дивлячись на фото тих, кого вже нема з нами. На обличчях всіх присутніх було видно сум і невимовну тугу.

Молодь_вшанування_НС_2

Молодь_вшанування_НС_3

Молодь_вшанування_НС_4

Фото – Микола Кожемяко