• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

Виборча комісія зареєструвала двох кандидатів у мери Броварів – Ярошенко та Саука

Вересень28/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Протягом минулого тижня Броварська міська виборча комісія зареєструвала двох кандидатів на посаду міського голови – “самовисуванку” Олександру Ярошенко та висуванця від партії “Демократичний альянс” Андрія Саука. Відповідні рішення ТВК ухвалила 23 та 26 вересня 2015 року.

Першою подала свої документи на реєстрацію неодноразова учасниця виборчих перегонів 62-річна Олександра Володимирівна Ярошенко. У 2010 році Ярошенко також балотувалась у мери Броварів, її висунула броварська міська організація Народного Руху України. Тоді пані Олександра посіла “п’яте” місце у рейтингу – з результатом 3,8 % (за неї проголосувало 1049 виборців). Цього разу кандидатка змагається за ключову посаду у порядку самовисування.

Ярошенко

Також у 2012 році Олександра Ярошенко балотувалась до Верховної Ради України по 97 виборчому округу і набрала 1034 голоса. До парламенту Олександра Володимирівна намагалась потрапити також шляхом самовисування, при цьому у графі “партійна приналежність” зазначила “член політичної партії Народний Рух України”.

Броварська міська виборча комісія винесла рішення про її реєстрацію 23 вересня. Про те, як проходило засідання ТВК, можна переглянути у відеосюжеті “Громадського Телебачення Броварів”.

Другим кандидатом, який заявив про свій намір позмагатись за посаду мера Броварів, став Андрій Саук. Його висунула броварська міська організація партії “Демократичний альянс“. Документи на реєстрацію кандидата партійний осередок подав 25 вересня, а вже 26 вересня ТВК ухвалила рішення про його реєстрацію. Також Андрій Саук балотується до Броварської міської ради по територіальному округу № 9.

Саук