• Сьогодні: Середа, 30 Листопада, 2022

Ярмарки вакансій та професій у Броварах відвідало понад 1000 людей

Квітень22/ 2013
avatar
Центр зайнятості

Прес-служба Броварського міськрайонного центру зайнятості

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Ярмарок вакансій_4У Броварському міськрайцентрі зайнятості відповідно до плану проведення масових заходів 18 квітня 2013 року для підприємств, установ, організацій міста Бровари та Броварського району проведено Ярмарок вакансій.
У цей день центр зайнятості відвідали також соціальні партнери центру зайнятості: представники управління соціального захисту населення Броварської міської ради та районної адміністрації, управління економіки, управління освіти.

Ярмарок вакансій – захід у центрі зайнятості традиційний, але роботодавці з кожним роком все з більшим бажанням приймають в ньому участь, готуються до заходу. Деякі підприємства творчо підійшли до участі в Ярмарку, розмістивши продукцію, інформаційні матеріали, проспекти, буклети про свої підприємства, демонстрували відео-ролики  військові частини, рекламуючи військову службу за контрактом.

У Ярмарку вакансій прийняли участь 32 представники роботодавців Броварського регіону та міста Києва, які запропонували близько 200 вакансій у галузях будівництва, транспорту, виробництва, торгівлі, охорони здоров’я, зв’язку, швейного виробництва, сільського господарства та інших галузях. На Ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями слюсарі, пресувальники, токарі, електрозварники, водії, так і для економістів, бухгалтерів, юристів, хіміків, інженерно-технічних працівників, фахівців з обліку та підтримки продажу, тощо.

Ярмарок вакансій_1

Ярмарок вакансій_2

Ярмарок вакансій_3

В ході заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали  їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний  рівень заробітної плати. Представниками  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.

Загалом Ярмарок відвідали понад 600 шукаючих роботу безробітних громадян та близько 200 особі з числа зайнятого населення. Всі вони мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Але чимало роботодавців використовують у підборі персоналу конкурсний відбір, тобто буде ще одна зустріч з кандидатами на працевлаштування, але вже безпосередньо на виробництві, де вони пройдуть спевбесіду з керівниками підприємства. За попередніми даними запрошення на роботу під час  Ярмарку отримали 35 осіб.

Ярмарок вакансій_4

Ярмарок вакансій_5

На підведенні підсумків роботи Ярмарку директор центру зайнятості подякував представникам роботодавців, представникам засобів масової інформації, соціальним партнерам за підтримку і тісну співпрацю.

Учасники Ярмарку залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.

Крім того о 13 годині для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Бровари та Броварського району було проведено Ярмарок професій.

Ярмарок відкрив директор центру зайнятості Вітер Максим Кононович, який звернув увагу на актуальність проведення такого заходу, побажав учням міста та району, які завітали до центру зайнятості на Ярмарок відповідально поставитися до участі в заході та ширше ознайомитися з навчальними закладами, студентами яких вони можуть стати в майбутньому

На Ярмарку були широко представлені інформаційні матеріали щодо підготовчих курсів, умов навчання , перспективних спеціальностей, наявних факультетів та вартості навчання в учбових закладах. Постійними учасниками Ярмаркусеред навчальних закладів є навчальні заклади місцевої бази – Броварський професійний ліцей, Броварське навчально – виробниче обєднання. Для всіх присутніх студенти Київського університету ринкових відносин презентували концертну программу, яка вже стала для учасників Ярмарку традиційною.

Всього в Ярмарку взяли участь 35 представників навчальних закладів; та понад 600 майбутніх  випускників шкіл Броварського регіону

Пошук нових шляхів та методів роботи щодо стабілізації стану ринку праці, задоволення потреб роботодавців у вирішенні кадрових питань та надання можливості безробітним вирішити питання щодо працевлвштування, а також зорієнтуватись у світі професій, який є складним і захоплюючим – основна мета проведення Ярмарку професій та вакансій, який вже став традиційним.

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Оу, відомий функціонер Партії регіонів Максим Вітер, котрий зараз очолює Центр зайнятості, завів собі прес-службу? :) Ну тоді ось вам офіційний запит: чому ця ярмарка вакансій була організована саме 18 квітня – в день сесії та запланованої акції протесту? Випадковий збіг?)

  • avatar
   Максим Вітер
   10 років тому

   На жаль прес – служби Центр зайнятості не має, її функцію
   виконує головний спеціаліст відділу
   активної підтримки безробітних , крім
   першочергових обов’язків , як спеціаліста
   одного з профільних відділів центру зайнятості, згідно посадової інструкції
   на неї покладено висвітлення в ЗМІ
   активних форм роботи з безробітними та роботодавцями, рекламувати та інформувати про послуги служби зайнятості.

   Щодо Вашого офіційного запиту, то я повідомляю, що
   це дійсно збіг, Ярмарок вакансій та професій, який був проведений 18 квітня
   2013 року, ніякого відношення до запланованої акції протесту, а також сесії
   Броварської міської ради, й не має.

   Ще на
   початку року плануються дати проведення профорієнтаційних масових заходів, дані
   пропозиції надсилаються до Київського обласного центру зайнятості. Згідно них
   готується і затверджується обласний графік масових заходів по Київській області.
   Зміни до графіку можливі тільки за погодженням з керівництвом обласного центру
   зайнятості. Повинна бути підготовлена
   службова записка, не пізніше як за 5 робочих днів до затвердженої дати, щодо її
   зміни та вказані об’єктивні причини.

   Даний графік був затверджений директором
   Київського обласного центру зайнятості
   17 січня 2013 року, до виконання своїх обов’язків, як директор
   Броварського центру зайнятості , я приступив 19 березня 2013 року.

   Я намагаюсь будувати роботу центру зайнятості поза політикою, тому й
   розміщуємо інформацію про послуги центру зайнятості не лише в провладних
   виданнях, але й в опозиційних, як Ваше, котрі на мою думку мають більше
   відвідувачів.

   • avatar
    Andriy Kachor
    10 років тому

    Дякую за інформацію! Хотів би тільки зауважити, що видання “Маєш право знати” – не провладне чи опозиційне. Воно просто об’єктивне та оперативно реагує на суспільні виклики, не залежно від того, які політсили замішані в тому чи іншому процесі. Саме тому МПЗ має велику аудиторію. І саме через те, що більшість кроків влади не витримують жодної критики – згідно сухих фактів, а не чиїхось припущень – складається враження, що видання “опозиційне”. А насправді просто влада своїми недолугими діями робить будь-яке чесне ЗМІ “опозиційним”.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Неочікувано багато людей прийшло!

  • avatar
   Brovarozitel
   10 років тому

   1000, примерное число зарегистрированых безработных, как показывает ЭКТА ТВ. На самом деле, число регистрантов – это план выплат соц пособия по безработице и спускается сверху (зависит от бюджета). Совсем недавно, эта цифра не превышала примерно 400 чел. Сейчас попустили, что бы выпустить парок. Если в Украине нет министерства труда, то чьи интересы/политику представляет БРЦЗ? Размножение нищеты? Ущемление/унижение людей ищущих и просящих; сколько стоит содержание такого центра бюрократии (отпление зимой, например) и сколько добавленной удовлетворительной стоимости для людей создает эта бюрократия. Заметим, БРЦЗ хвалит сам себя, что значит бюрократы оправдывают свои зарплатки и коррупционные схемы. !!! Подберите себе достойную работу и оплату Вашего труда на http://www.trud.gov.ua раздел Бровары :-((