• Сьогодні: Вівторок, Серпень 14, 2018

За 36 місць у Броварській міськраді змагатимуться 465 кандидатів від 16 політичних партій

Жовтень01/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварський тервиборчком зареєстрував виборчі списки від 16 політичних партій, які висунули кандидатів в депутати Броварської міської ради на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року. Загалом у виборчих перегонах за 36 мандатів міської ради змагатиметься 465 осіб, тобто “конкурс” на одне депутатське крісло – майже 13 осіб.

Публікуємо виборчі списки усіх 16 партійних організацій у порядку їх реєстрації:

Політична партія “Демократичний альянс“, перший номер списку – Дяченко Аліна, загалом 23 кандидати.

Переглянути весь виборчий список:
  1. Дяченко Аліна Олексіївна, 16.09.1983, член партії “Демократичний альянс”, журналіст БМГО «Прозоре суспільство» – перший кандидат
  2. Артюх Олег Володимирович, 17.11.1983, член партії “Демократичний альянс”, фізична особа-підприємець – округ 18
  3. Берестовий Олег Ігорович, 24.05.1994, член партії “Демократичний альянс”, фізична особа-підприємець – округ 19
  4. Горбатюк Наталія Миколаївна, 12.08.1978, безпартійна, голова правління ОСББ «ЖК «Затишок» – округ 12
  5. Жабич Дмитро Миколайович, 23.05.1977, безпартійний, підполковник міліції, старший інспектор з особливих доручень відділу відомчих нормативно-правових актів Департамент юридичного забезпечення МВС України – округ 36
  6. Іллюхін Сергій Миколайович, 19.10.1983, член партії “Демократичний альянс”, фізична особа-підприємець – округ 23
  7. Козлова Ангеліна Юріївна, 16.12.1971, безпартійна, директор ТОВ «Еколайн-Бровари» – округ 15
  8. Коливай Василь Анатолійович, 09.04.1979, безпартійний, проект-менеджер U&Sluno – округ 31
  9. Корчевський Роман Вікторович, 23.02.1980, безпартійний, фізична особа-підприємець – округ 21
  10. Курочка Людмила Михайлівна, 08.05.1986, безпартійна , аспірант кафедри державознавства та права Національна академія державного управління при Президентові України – округ 17
  11. Левковець Бажен Петрович, 30.05.1975, безпартійний, безробітний – округ 5
  12. Лопатюк Андрій Михайлович, 12.03.1982, безпартійний, менеджер з продажу ТДВ «Бровари-молоко» – округ 25
  13. Некрашевич Андрій Васильович, 13.05.1978, безпартійний, фізична особа-підприємець – округ 7
  14. Нікітчина Ірина Володимирівна, 10.12.1963, безпартійна, безробітня – округ 11
  15. Олійник Марина Ігорівна, 18.06.1996, безпартійна, студент Національного транспортного університету  – округ 32
  16. Ретта Наталія Юріївна, 09.12.1980, безпартійна, керівник проектів ТОВ «Веб-Сервіс» – округ 6
  17. Саук Андрій Миколайович, 29.12.1981 безпартійний, головний економіст Банк «Хрещатик», голова правління ОСББ «В.Симоненка, 2-А» – округ 9
  18. Смишляк Вікторія Володимирівна, 07.07.1979, безпартійна, безробітня, у відпустці по догляду за дитиною – округ 14
  19. Соболенко Лідія Борисівна, 09.08.1981, безпартійна, старший науковий співробітник ДП «УНДІЗ» – округ 27
  20. Улітенко Ірина Леонідівна, 08.08.1982 , безпартійна, безробітня – округ 16
  21. Федюкова Світлана Миколаївна, 11.10.1973, безпартійна, фізична особа-підприємець – округ 8
  22. Хованський Назарій Олегович, 13.12.1993, безпартійний, студент Київського національного університету культури і мистецтв – округ 13
  23. Ярмак Артем Леонідович, 12.09.1994, безпартійний, студент Національний університет «Києво-Могилянська Академія», округ 26

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ“, перший номер списку – Андрій Василенко, загалом 12 кандидатів.

Переглянути весь виборчий список:
  1. Василенко Андрій Петрович, 27.04.1977, безпартійний, директор ДП “Зееландія” – перший кандидат
  2. Калина Анна Володимирівна, 05.03.1984, безпартійна, в.о. голови ОСББ “Купава-4” – округ 9
  3. Корж Олександр Леонідович, 06.06.1982, безпартійний, комерційний директор ТОВ “АБ ГРУП” – округ 36
  4. Короленко Олександр Сергійович, 11.07.1981, безпартійний, генеральний директор ТОВ “Імперія доріг” – округ 4
  5. Кріпкий Володимир Миколайович, 26.05.1079, член партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, начальник відділу ТОВ “Київгума” – округ 32
  6. Крилова Тетяна Миколаївна, 02.12.1984, безпартійна, фізична особа-підприємець – округ 7
  7. Кулініч Людмила Іванівна, 31.12.1972, безпартійна, генеральний директор ТОВ “Ассоль і К” – округ 22
  8. Семенов Максим Володимирович, 29.05.1989, безпартійний, приватний підприємець – округ 24
  9. Скотніков Юрій Анатолійович, 25.07.1965, безпартійний, приватний підприємець – округ 1
  10. Чаюн Володимир Григорович, 17.09.1960, безпартійний, голова правління ПАТ “Софія” – округ 30
  11. Шумний Олександр Іванович, 13.11.1977, безпартійний, директор ТОВ “Юко Україна” – округ 33
  12. Юрченко Антоніна Володимирівна, 20.11.1974, безпартійна, приватний підприємець – округ 27

“Українське об’єднання патріотів – УКРОП“, перший номер списку – Бабич Петро, загалом 34 кандидати.

Переглянути весь виборчий список:

1. Бабич Петро Іванович, 04.03.1967, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», Директор ТОВ «Квінта» – перший кандидат
2. Авраменко Анатолій Миколайович, 24.08.1981, Позапартійний, Самозайнята особа- округ 2
3. Базишин Петро Євгенович 20.1.1966, Позапартійний Начальник відділу ПП Інтекс КОМ – округ 11
4. Білокінь Володимир Олексійович, 01.05.1972, Позапартійний Директор ТОВ «Автопас – К» – округ 4
5. Борщов В’ячеслав Миколайович, 04.10.1976, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», Головний інженер ТОВ «Західгазтех» – округ 10
6. Бурханов Сергій Володимирович, 28.06.1981, Позапартійний, Менеджер з постачання ПП «КП Укртранс» – округ 20
7. Гарячий Антон Леонідович, 02.07.1986, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», директор ТОВ «Гарлеон» – округ 33
8. Горанський Віталій Володимирович, 08.01.1981, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», Начальник управління роздрібних продаж ТОВ «Люксвен» – округ 25
9. Гурський Олександр Іполітович, 03.05.1966, Позапартійний, Старший викладач-тренер Броварського БУФК – округ 7
10. Желдак Ірина Олексіївна, 27.12.1982, Позапартійний, оператор КМД УДППЗ «Укрпошта» – округ 1
11. Здоровець Олег Іванович, 24.10.1994, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», Керівник гуртка ДЕНЦ «Камелія» – округ 27
12. Зінін Сергій Володимирович 03.07.1975 Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» Провідний інженер Служба безпеки Украероруху – округ 24
13. Зінченко Микола Андрійович, 01.03.1963, Позапартійний, Директор ПП «Маяк» – округ 34
14. Зубко Олена Віталіївна, 31.08.1987, Позапартійний, Старший викладач Київського національного торговельно-економічного університету – округ 14
15. Ігнатенко Віктор Миколайович, 02.03.1964, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» водій ПП «Маяк» – округ 35
16. Ісаєва Катерина Олександрівна, 21.09.1988, Позапартійний, Д/В – округ 5
17. Ковальова Юлія Леонідівна, 10.02.1980, Позапартійний, Провідний спеціаліст Торгової палаи України – округ 30
18. Ковальов Євген Анатолійович, 10.07.1976, Позапартійний, Директор ТОВ «Конференс Хацс України» – округ 15
19. Котляр Галина Миколаївна, 21.10.1959, Позапартійний, Голова правління ОСББ «ЖК «Атлант» – округ 32
20. Кравчук Ірина Леонідівна, 22.05.1987, Позапартійний, касир ПП «Маяк» – округ 29
21. Кривобок Наталія Андріївна, 02.06.1974, Позапартійний, Директор Броварської редакції міськрайонного радіомовлення – округ 12
22. Лисенко Тетяна Петрівна, 04.10.1960, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», Менеджер з персоналу ТОВ «БК «Атлант» – округ 17
23. Мазур Владислав Анатолійович, 24.05.1992, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», Директор ТОВ «ПІБ Інвест» – округ 16
24. Мовчан Максим Олександрович, 26.10.1980, Позапартійний, Директор ЖЕК-3 – округ 23
25. Немченко Вячеслав Олексійович, 20.05.1975, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», охоронець ПАТ «Київхліб» м.Бровари – округ 31
26. Павлік Віктор Васильович, 19.09.1958, Позапартійний, Головний інженер ТОВ «Архімаст – М» – округ 22
27. Пащенко Станіслав Костянтинович, 06.02.1987, Позапартійний, Начальник відділу страхової компанії – округ 9
28. Савченко Інна Вікторівна, 07.03.1972, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», Художній керівник ДЕНЦ «Камелія» – округ 26
29. Стадник Олександр Володимирович, 06.02.1990, Позапартійний, Приватний підприємець – округ 13
30. Стригун Дмитро Юрійович, 22.01.1990, Член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», виконроб ТОВ «Архімаст – М» – округ 21
31. Тітова Людмила Володимирівна, 23.03.1972, Позапартійний, прибиральник ГУМВС м. Києва  – округ 18
32. Федірків Тарас Васильович, 01.07.1976, Позапартійний, Головний державний інспектор ТУ «Держгірпромнагляд», м. Київ – округ 19
33. Циганок Зоя Володимирівна, 17.09.1978, Позапартійний, Д/В – округ 36
34. Чубовська Тетяна Миколаївна 07.01.1961, Позапартійний, чергова Броварського міськвиконкому – округ 8

Політична партія “Народна Опозиція“, перший номер списку – Романенко Ігор, загалом 37 кандидатів

Переглянути весь виборчий список:

1 Романенко Ігор Юрійович, 02.11.1981, Член партії “НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ”, Директор ПП “Футурум-Проект-Буд” – перший кандидат
2 Алаторських Юрій Володимирович, 12.01.1966, Безпартійний, Директор ТОВ “Стенс-К” – округ 11
3 Бабій Максим Вікторович, 14.03.1983, Безпартійний, Тимчасово безробітний – округ 1
4 Боровик Олександр Васильович, 21.11.1982, Безпартійний, Фізична особа-підприємець, Оптово-роздрібна торгівля продуктами – округ 19
5 Веретенніков Євгеній В’ячеславович, 17.12.1985, Безпартійний, Фізична особа-підприємець, Технічне обслуговування автомобільного транспорту – округ 9
6 Вільчинський Валентин Володимирович, 23.09.1982, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 16
7 Владимиров Валентин Володимирович, 11.01.1987, Безпартійний, Тимчасово безробітний – округ 31
8 Волошина Наталія Павлівна, 18.08.1963, Безпартійна, Заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Броварської ЦРЛ – округ 25
9 Гончарова Олеся Володимирівна, 15.04.1980, Безпартійна, Декретна відпустка – округ 20
10 Данильченко Сергій Миколайович, 13.10.1964, Безпартійний, Начальник управління ПАТ “Банк Михайлівський” – округ 27
11 Дзінзірук Сергій Олександрович, 01.03.1976, Безпартійний, Фізична особа -підприємець – округ 7
12 Ісаєнко Валерія Валеріївна, 28.06.1976, Безпартійна, Завідувач сектору контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб управління доходів і зборів з фізичних осіб Броварської ОДПІ – округ 22
13 Колейчик Володимир Вікторович, 22.07.1975, Безпартійний, Самозайнята особа, Приватний нотаріус м. Бровари – округ 3
14 Кузнєцов Віталій Олександрович, 16.01.1981, Безпартійний, Начальник Броварського міськрайонного управління юстиції Київської обл., Головне територіальне управління юстиції Київської обл. – округ 6
15 Ліченко Ірина Михайлівна, 16.09.1979, Безпартійна, Вчитель німецької мови, Броварський навчально-виховний комплекс – округ 21
16 Майданюк Тетяна Олександрівна, 19.11.1983, Безпартійна, Старший економіст ТОВ «Прогрессо-Італія СП» – округ 26
17 Матвієнко Роман Олександрович, 24.04.1973, Безпартійний, Доцент, зав. кафедрою Інновацій та інформ. технологій в освіті Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова – округ 5
18 Матвієнко Жанна Ігорівна, 30.04.1978, Безпартійна, Лікар-психіатр Консультативно-діагностичного центру Броварської центральної районної лікарні – округ 23
19 Муратов Ігор Васильович, 18.03.1972, Безпартійний, Демобілізований (реабілітація) – округ 12
20 Опалинська Катерина Миколаївна, 02.12.1985, Безпартійна, Директор ТОВ “Екзотік Фудс” – округ 17
21 Остапенко Ян Григорович, 20.03.1981, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 15
22 Павлічков Вадим Валерійович, 17.09.1975, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 2
23 Писаренко Олександр Миколайович, 25.10.1978, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 24
24 Піскун Микола Вікторович, 02.01.1979, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 28
25 Савенко Олексій Юрійович, 29.09.1978, Безпартійний, Фізична особа-підприємець, Юридична практика – округ 32
26 Сайченко Віталій Васильович, 29.06.1973, Безпартійний, Керівник служби охорони “Логістичний склад №1” м.Київ – округ 36
27 Сердюк Олександр Сергійович, 28.03.1985, Безпартійний, Тимчасово безробітний – округ 10
28 Сердюк Петро Миколайович, 12.12.1956, Безпартійний, Тимчасово безробітний  – округ 4
29 Скоблєва Наталія Леонідівна, 27.06.1979, Безпартійна, Спеціаліст 1 категорії відділу культури, Броварська районна державна адміністрація – округ 13
30 Суржко Сергій Васильович, 12.02.1984, Безпартійний, Старший інспектор з бойової та спец. підготовки, Підрозділ міліції особливого при значення ГУМВС України в Київській обл. – округ 33
31 Ткалич Максим Володимирович, 16.08.1988, Безпартійний, Охоронець Альянс Маркет – округ 34
32 Турчин Вадим Михайлович, 25.02.1982, Безпартійний, Директор ТОВ “НСТ-Інжиніринг” – округ 29
33 Урєкіна Олена Сергіївна, 09.06.1984, Безпартійна, Тимчасово безробітна – округ 30
34 Царевич Олександр Валерійович, 05.12.1978, Безпартійний, Радник голови ГО «Антикорупційна служба України» – округ 14
35 Шевчук Ігор Олександрович, 30.03.1975, Безпартійний, Директор Відділ розвитку продаж ТОВ “Артдеко” – округ 18
36 Шпакович Олена Вікторівна, 25.07.1971, Безпартійна, Тимчасово безробітна – округ 35
37 Щербатюк Ігор Миколайович, 12.03.1982, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 8

«Партія простих людей Сергія Капліна», перший номер списку – Шматок Ігор, загалом 13 кандидатів

Переглянути весь виборчий список:
  1. Шматок Ігор Григорович, 15.09.1982, освіта професійно-технічна, член ПП «Простих людей Сергія Капліна», директор ТОВ «Княжий хліб» – перший кандидат
  2. Алєксєєнко Михайло Трохимович, 21.11.1952, освіта вища, член ПП «Простих людей Сергія Капліна», начальник служби безпеки ВАТ БЗБК – округ 2
  3. Багнюк Віталій Валентинович, 03.02.1985, освіта вища, член ПП «Простих людей Сергія Капліна», лікар-уролог урологічного відділення БЦРЛ – округ 16
  4. Білошицький Дмитро Анатолійолвич, 23.09.1981, освіта вища, член ПП «Простих людей Сергія Капліна», приватний підприємець – округ 23
  5. Голобородько Оксана Костянтинівна, 20.08.1981, освіта вища, член ПП «Простих людей Сергія Капліна», завідувача відділенням БЦРЛ – округ 1
  6. Дедушева Наталія Василівна, 18.02.1980, освіта вища, член ПП ««Простих людей Сергія Капліна», керівник консультативно-діагностичного центру БЦРЛ – округ 6
  7. Дмитріченко Наталія Іванівна, 05.07.1972, освіта вища, член ПП ««Простих людей Сергія Капліна», завідуюча аптеки №1 БЦРЛ – округ 10
  8. Сугак Сергій Володимирович, 16.11.1965, освіта вища, член ПП «Простих людей Сергія Капліна», завідуючий травматологічного відділення БЦРЛ – округ 7
  9. Кривунь Сергій Михайлович, 18.03.1955, освіта вища,Ґ член ПП «Простих людей Сергія Капліна», керівник Броварський центр мікрохірургії ока – округ 28
  10. Ткаченко Володимир Миколайович, 04.07.1954, освіта вища, член ПП ««Простих людей Сергія Капліна», завідуючий жіночої консультації БЦРЛ – округ 25
  11. Чебанов Сергій Леонідовчи, 08.05.1980, освіта вища, член ПП «Простих людей Сергія Капліна», директор ТОВ «Інжтехбуд» – округ 9

Блок Петра Порошенка “Солідарність“, перший номер списку – Гредунов Євгеній, загалом 37 кандидатів.

Переглянути весь виборчий список:

1. Гредунов Євгеній Валерійович, 10.11.1969, Безпартійний, Генеральний директор ТОВ Талісман ЛТД» – перший кандидат
2. Алаторських Оксана Вікторівна, 17.01.1982, Безпартійна, Тимчасово не працює – округ 13
3. Балабаєв Андрій Іванович, 18.09.1977, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 5
4. Батюк Сергій Іванович, 24.10.1965, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 17
5. Білокінь Андрій Анатолійович, 03.11.1974, Безпартійний, Начальник відділу інформаційної безпеки ПАТ «Авант- Банк» – округ 33
6. Бреус Сергій Петрович, 30.01.1983, Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Директор Фізкультурно-оздоровчий заклад «Плавальний Басейн «КУПАВА» – округ 10
7. Веремчук Ірина Сергіївна, 21.07.1982, Безпартійна, Головний бухгалтер ТОВ «БРОВАРИДЕСНАБУД» – округ 26
8. Висоцька Людмила Григорівна, 10.01.1979, Безпартійна, Фізична особа-підприємець – округ 21
9. Гришук Олександр Михайлович, 04.10.1980, Безпартійний, Технічний директор ПП «Веб-Світ» – округ 8
10. Данько Олена Олександрівна, 23.02.1985, Безпартійна, Шеф-редактор творчого об’єднання «Новий канал» – округ 24
11. Денисенко Дмитро Сергійович, 06.11.1989, Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Фізична особа-підприємець – округ 11
12. Загурський Роман Вадимович, 07.07.1983, Безпартійний, Директор Виробничого приватного підприємства «Теплозахист» – округ 7
13. Захарчук Андрій Анатолійович, 02.06.1981, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 36
14. Захарчук Надія Йосипівна, 26.07.1957, Безпартійна, Пенсіонер – округ 22
15. Іваненко Валерій Іванович, 23.07.1955, Безпартійний, Директор Міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Броварської міської ради Київської області – округ 12
16. Іваненко Олег Валерійович, 29.12.1978, Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Самозайнята особа – нотаріус – округ 3
17. Іщук Лідія Миколаївна, 05.09.1986, Безпартійна, Тимчасово не працює – округ 34
18. Кандиба Андрій Володимирович, 24.11.1972, Безпартійний, Директор ТОВ «Навчально-курсовий комбінат-К» – округ 19
19. Косач Людмила Іванівна, 14.11.1978, Безпартійна, Директор Броварського центрального відділення ПАТ «УКРІНБАНК» – округ 27
20. Кузнєцов Володимир Миколайович, 24.08.1964, Безпартійний, Інженер-технолог ТОВ «Квалітет» – округ 23
21. Мащенко Марина Анатоліївна, 01.01.1977, Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Інженер-кошторисник Будівельно-монтажного кооперативу «Лідер» – округ 35
22. Мельничук Ігор Володимирович, 01.07.1979, Безпартійний, Начальник Ремонтної механізованої дільниці КП «Утримання зелених насаджень» Подільського району м. Києва – округ 31
23. Мишко Андрій Григорович, 07.08.1971, Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Директор з врегулювання ПАТ «СК «КРАЇНА» – округ 16
24. Мокан Василь Іванович, 19.04.1985, Безпартійний, Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України – округ 32
25. Негода Галина Василівна, 05.01.1954, Безпартійна, Пенсіонер – округ 15
26. Новіков Віктор Олександрович, 16.03.1983, Безпартійний, Генеральний директор ТОВ «Ново Фарм» – округ 29
27. Опалько Володимир Григорович, 31.10.1965, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 25
28. Павельєв Дмитро Анатолійович, 15.03.1987, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 20
29. Панько Михайло Тарасович, 12.03.1966, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 28
30. Прус Валерій Леонідович, 30.10.1978, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 9
31. Рубайло Алла Володимирівна, 03.11.1971, Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Викладач Комунального закладу Київської обласної ради «Броварське вище училище фізичної культури» – округ 14
32. Сіверська – Абу Зід Олена Павлівна, 08.02.1966, Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Фізична особа-підприємець – округ 1
33. Сімутін Роман Вікторович, 20.05.1976, Безпартійний, Пенсіонер – округ 18
34. Соломонюк Раїса Євгенівна, 19.05.1965, Безпартійна, Директор ПП “ЮРРС” – округ 30
35. Чередник Юрій Павлович, 31.10.1978, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 6
36. Черепейник Леонід Володимирович, 28.04.1980, Безпартійний, Генеральний директор ТОВ «БРОВАРИ-ВТОРМА» – округ 2
37. Яровенко Андрій Михайлович, 01.07.1972, Безпартійний, Продавець-консультант Торговій дім«ОЛДІ» – округ 4

Політична партія “Нові обличчя“, перший номер списку – Чабур Святослав, загалом 27 кандидатів

Переглянути весь виборчий список:
1. Чабур Святослав Валерійович, 31.05.1991, Член Політичної партії «Нові обличчя», Начальник відділу юридичного забезпечення ТОВ «Укргеоземпроект» – перший кандидат
2. Бернадська Жанна Маратівна, 23.12.1968, Безпартійна, Підприємець ФОП – округ 24
3. Бондаренко Володимир Володимирович, 29.09.1966, Безпартійний, Генеральний директор ПрАТ «Атлант» – округ 32
4. Герасименко Іван Сергійович, 02.03.1990, Безпартійний, Керівник відділу технічної підтримки ТОВ «Робота інтернешнл» – округ 20
5. Голянов Сергій Олександрович, 22.05.1980, Безпартійний, Директор ТОВ «Комкон Груп» – округ 29
6. Гребенніков Дмитро Володимирович, 11.05.1985, Безпартійний, Директор ТОВ «КАДС ГРУП» – округ 17
7. Гриценко Людмила Іванівна, 10.01.1964, Безпартійна, Технічний директор ТОВ «Компанія Промкомплект» – округ 15
8. Громовий Ігор Іванович, 20.07.1975, Безпартійний, Директор КП «ЖЕК-4» – округ 7
9. Долін Олексій Миколайович, 08.08.1983, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 6
10. Дрок Володимир Іванович, 24.06.1980, Безпартійний, Начальник дільниці «Міськсвітло» КП «Бровари-Благоустрій – округ 10
11. Жирний Микола Михайлович, 06.12.1955, Безпартійний, Голова ТОВ «Спартак» – округ 28
12. Ісаченко Станіслав Михайлович, 15.05.1990, Безпартійний, Військовослужбовець ЗСУ – округ 18
13. Климець Володимир Павлович, 07.03.1993, Безпартійний директор ТОВ «О-НЕТ» – округ 5
14. Коваль Анна Вячеславівна, 07.02.1994, Безпартійна, Тимчасово не працює – округ 9
15. Коваль В’ячеслав Павлович 08.04.1970 Безпартійний, пенсіонер – округ 27
16. Колісник Олена Миколаївна, 01.02.1974, Безпартійна Інженер-кошторисник ТОВ «Укрфасадмонтаж» – округ 14
17. Костенко Юрій Анатолійович, 16.02.1084, Безпартійний, Головний спеціаліст Броварська РДА – округ 13
18. Кубрак Ярослав Анатолійович, 18.05.1991, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 16
19. Купренко Богдан Ігорович, 24.03.1997, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 1
20. Лук’яненко Григорій Анатолійович, 22.04.1983, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 36
21. Маринка Валентина Миколаївна, 01.12.1973, Безпартійна, Директор ДП Житло – округ 30
22. Марущак Володимир Миколайович, 28.12.1953, Безпартійний, Радник генерального директора ПрАТ ВАБФ «Атлант» – округ 21
23. Набок Мирослава Володимирівна, 06.06.1987, Безпартійна, Декретна відпустка, ТОВ «ГК ЕЛОТЕК» – округ 33
24. Нужненко Юрій Іванович, 02.06.1976, Безпартійний Тренер-викладач Броварське вище училище фізичної культури – округ 8
25. Олійник Інна Олександрівна, 18.09.1984, Безпартійна, Менеджер ТОВ «Александрія» – округ 23
26. Павлов Олександр Вікторович, 10.04.1986, Безпартійний, Заступник генерального директора ПраТ «ВПБФАтлант» – округ 35
27. Поляничко Нінель Іванівна, 30.08.1960, Безпартійна, Бухгалтер ТОВ Авантаж – округ 26

Радикальна партія Олега Ляшка“, перший номер списку – Андрієвський Вадим, загалом – 37 кандидатів

Переглянути весь виборчий список:
  1. Андрієвський Вадим Анатолійович, 06.06.1981, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, фізична особа-підприємець – перший кандидат
  2. Білан Володимир Чеславович, 04.06.1962, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта Середня спеціальна , Завідувач виробництва у Фізичної особи-підприємеця «Андрєєва Н.Г.» – округ 15
  3. Брожик Тетяна Миколаївна, 12.06.198, Безпартійна, освіта освіта вища, викладач української мови та літератури у Броварській гімназія ім. С.І.Олійника – округ 28
  4. Воїнов Максим Миколайович, 24.09.1985, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, фізична особа-підприємець – округ 29
  5. Гончарук Людмила Анатоліївна. 04.08.1964, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, бухгалтер в об’єднанні співвласників багатоквартирного будинку «М.Лагунової 18Б» – округ 19
  6. Гурт Вікторія Миколаївна, 10.05.1977, безпартійна, освіта освіта вища, Лікар – офтальмолог у Броварській центральній районній – округ 17
  7. Дідківський Ігор Віцентійович, 07.04.1979, безпартійний, освіта освіта вища, Директор Департаменту обслуговування VIP-клієнтів у Приватному підприємстві «Студія відпочинку» – округ 31
  8. Ждановська Тетяна Миколаївна, 12.12.1966, Безпартійна, освіта середня спеціальна, Технік з інвентаризації нерухомого майна у комунальному підприємстві Броварської міської ради «Броварське БТІ» – округ 30
  9. Загуменна Тетяна Михайлівна, 10.12.1972, безпартійна, освіта освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 24
  10. Загуменний Микола Васильович, 18.05.1964, безпартійний, освіта освіта вища, Начальник управління економіки Броварської міської ради – округ 7
  11. Зінченко Наталія Миколаївна, 29.06.1985, безпартійна, освіта освіта вища, Приватний центр розвитку «Лілея» – округ 9
  12. Коваленко Вікторія Миколаївна, 05.08.1983, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 23
  13. Козленко Ольга Максимівна, 21.12.1953, безпартійна, освіта освіта вища, директор Броварської гімназії ім. С.І.Олійника – округ 34
  14. Коломієць Ігор Васильович, 26.03.1983, безпартійний, освіта освіта вища, Виконроб, Філія «Броварське дорожнє експлуатаційне – округ 10
  15. Коновальчук Андрій Олександрович, 13.06.1987, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Тимчасово не працює – округ 13
  16. Кравченко Олександр Миколайович, 03.1979, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Адвокат у Адвокатське об’єднання «Пасльон&Юрченко» – округ 8
  17. Курас Вадим Миколайович, 01.1971, безпартійний, освіта освіта вища, директор Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоресурс» – округ 22
  18. Левитська Вероніка Євгенівна, 10.11.1985, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Лікар-інтерн радіаційної медицини Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця – округ 36
  19. Левченко Сергій Вікторович, 02.12.1980, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 20
  20. Логунова Любов Анатоліївна, 07.09.1982, безпартійна, освіта освіта вища, Головний спеціаліст Броварської міської ради – округ 16
  21. Миколайчук Микола Миколайович, 16.04.1968 член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 11
  22. Місійко Валерій Миколайович, 23.10.1981, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Головний спеціаліст Головного управління юстиції Київської област – округ 18
  23. Моісеєв Максим Валерійович, 07.10.1982, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Директор товариство з обмеженою відповідальністю «Укрінвентарексперт» – округ 14
  24. Нефедова Альона Валеріївна, 31.05.1984, член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта освіта вища, Комерційний директор ТОВ «АМК-Група» – округ 21
  25. Петров Олександр Валентинович, 09.11.1960, безпартійний, освіта середня, тимчасово не працює – округ 6
  26. Попович Тетяна Данилівна, 202.1970, Член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 35
  27. Прензилевич Віктор Васильович, 17.06.1983, член Радикальної партії Олега Ляшка,неповна освіта вища, тимчасово не працює – округ 5
  28. Солонець Олеся Володимирівна, 25.11.1980, безпартійна, середня спеціальна , тимчасово не працює – округ 32
  29. Стасюк Артем Олександрович, 08.06.1987, безпартійний, освіта вища, Фізична особа — підприємець – округ 2
  30. Стріла Руслан Миколайович, 10.11.1987, Член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 12
  31. Ткачук Дмитро Віталійович 11.04.1987, Член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта вища, Заступник директора з адміністративно-господарських робіт у Броварському навчально-виховному об’єднанні – округ 25
  32. Унгуряну Анатолій Валентинович, 18.02.1983, Член Радикальної партії Олега Ляшка, середня спеціальна, Фізична особа-підприємець – округ 27
  33. Усенко Василь Петрович, 02.06.1956, Безпартійний, освіта вища, пенсіонер – округ 3
  34. Федоровський Андрій Васильович, 13.12.1980, Безпартійний, освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 26
  35. Шевчук Володимир Степанович , 07.04.1960, Член Радикальної партії Олега Ляшка, освіта вища, Науковий співробітник у Лабораторії фізичного розвитку Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України – округ 1
  36. Шекера Сергій Володимирович, 15.05.1986, Безпартійний, освіта вища, директор Товариство з обмеженою відповідальністю «Еквітас» – округ 33
  37. Ярошенко Анатолій Григорович, 10.04.1953, Безпартійний, освіта вища, пенсіонер – округ 4

Політична партія ВО «Батьківщина», перший номер списку – Резник Олександр, загалом 36 кандидатів

Переглянути весь виборчий список:
  1. Резнік Олександр Вікторович, 24.01.1981, член ВО «Батьківщина», директор ТОВ «Лен Буд» – перший кандидат.
  2. Бельський Сергій Костянтинович, 28.01.1967, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, тренер у Броварській дитячо-юнацькій спортивній школі – округ 21
  3. Василенко Артем Васильович, 21.12.1981, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, начальник відділу Дочірнє підприємство «Зееландія» – округ 36
  4. Гайдай Андрій Андрійович, 04.01.1981, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Фелікс Енерджи» – округ 4
  5. Гордійчук Тетяна Анатоліївна, 05.08.1961, член партії ВО Батьківщина, фармацевт приватного підприємства «СЄБ Фармація» – округ 3
  6. Гудзь Віталій Андрійович, 05.08.1965, член партії ВО Батьківщина, освіта середня спеціальна, заступник директора на Приватному підприємстві «Бест» – округ 30
  7. Гуцол Олександр Васильович, 16.01.1978, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, фізична особа-підприємець – округ 28
  8. Демиденко Олексій Олексійович, 25.01.1975, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, фізична особа-підприємець – округ 15
  9. Дем’янчук Андрій Миколайович, 26.07.1975, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, логіст товариства з обмеженою відповідальністю «Технотон Енерго» – округ 16
  10. Дудко Борис Володимирович, 14.06.1976, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, головний інженер товариства з обмеженою відповідальністю «Ангар Сервіс 777» – округ 32
  11. Ємельянов Євгеній Вікторович, 01.09.1979, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, фізична особа-підприємець – округ 33
  12. Какун Наталія, 27.08.1984, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, фізична особа-підприємець – округ 1
  13. Кисіль Ганна Василівна, 03.04.1988, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, провідний спеціаліст реєстраційної служби Броварського міськрайонного управління юстиції Київської області – округ 2
  14. Кузьменко Вероніка Василівна, 10.07.1984, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, Тимчасово не працює – округ 6
  15. Козинець Оксана Сергіївна, 25.01.1985, член партії ВО Батьківщина, освіта середня спеціальна, бухгалтер, фізична особа-підприємець Резнік Оксана Вікторівна – округ 11
  16. Кіктєв Сергій Вікторович, 20.05.1987, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, фізична особа – підприємець – округ 9
  17. Лісогор Олег Володимирович, 17.01.1979, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, директор у комунальному підприємстві «Оздоровчо-реабілітаційний центр» Броварської міської ради – округ 18
  18. Мазурук Наталія Степанівна, 22.08.1986, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, заступник директора у державний історико – культурний заповідник «Самчики» – округ 29
  19. Маляр Яніна Володимирівна, 12.11.1982, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, тимчасово не працює – округ 7
  20. Матвієць Любов Євгенівна, 07.05.1979, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, юрисконсульт у комунальному підприємстві «Броваритепловодоенергія» – округ 27
  21. Мутило Вадим Анатолійович, 29.11.1974, безпартійний, освіта освіта вища, командир І-го взводу роти оперативного призначення Національної гвардії України – округ 10
  22. Накалюжна Анна Сергіївна, 12.07.1982, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, бухгалтер у комунальному підприємстві «Броваритепловодоенергія» – округ 26
  23. Носов Олександр Вікторович, 03.10.1981, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Фонбренд» – округ 12
  24. Павлов Олександр Андрійович, 27.07.1997 член ВО Батьківщина, незакінчена освіта вища, Студент Київського національного торгово-економічний університету – округ 17
  25. Півень Олена Володимирівна, 25.12.1978, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, головний спеціаліст у Броварській міській раді – округ 35
  26. Потрясаєв Сергій Олексійович, 22.05.1972, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, фізична особа – підприємець – округ 13
  27. Сімановський Олександр Володимирович, 21.02.1978, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, начальник управління Територіального управління Державної судової адміністрації України в м. Києві – округ 19
  28. Стопник Геннадій, 10.04.1970, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, Комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт Пром Плюс», округ 5
  29. Тищук Роман Віталійович, 30.07.1978, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 23
  30. Топіха Олександр Михайлович, 02.08.1963, член ВО «Батьківщина», освіта середня спеціальна, Фізична особа-підприємець – округ 8
  31. Тютюнник Андрій Анатолійович, 29.09.1988, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, Старший продавець у товаристві з обмеженою відповідальністю «Епіцентр» – округ 22
  32. Чередніченко Євгеній Миколайович, 11.08.1975, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, Фізична особа-підприємець – округ 14
  33. Чорнобай Марина Адольфівна, 05.01.1968, член ВО «Батьківщина», освіта середня спеціальна, лаборант у приватному Підприємстві «Бест» – округ 20
  34. Чуняк Оксана Анатоліївна, 03.02.1974, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, завідуюча Бібліотеки у Броварській гімназії ім. С.І. Олійника – округ 25
  35. Шибіко Катерина Михайлівна, 28.06.1991, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, інженер – енергетик у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Терра –Енерго» – округ 34
  36. Ячник Андрій Сергійович, 16.05.1978, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, тимчасово не працює – округ 31

Політична партія “НАШ КРАЙ“, перший номер списку – Андрєєв Василь, загалом 37 кандидатів.

Переглянути весь виборчий список:

1. Андрєєв Василь Олександрович, 24.04.1962, Член партії «НАШ КРАЙ», Заступник міського голови м.Бровари, Виконавчий комітет Броварської міської ради – перший кандидат
2. Батуревич Олександр Петрович, 02.11.1977, Безпартійний, Директор ТОВ «Енергосистеми» – округ 10
3. Блінов Віталій Сергійович, 11.04.1986, Член партії «НАШ КРАЙ», Фізична особа-підприємець – округ 21
4. Велем Олександр Михайлович, 18.02.1975, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 25
5. Гапон Валентина Іванівна, 24.05.1954, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 26
6. Гранат Авксентій Васильович, 13.04.1957, Член партії «НАШ КРАЙ», Пенсіонер – округ 20
7. Гуськов Богдан Валерійович, 11.12.1988, Член партії «НАШ КРАЙ», Лікар-кардіолог Олександрівська міська лікарня м.Київ – округ 19
8. Дворнік Андрій Валерійович, 02.07.1978, Член партії «НАШ КРАЙ», Тимчасово не працює – округ 17
9. Денисов Сергій Олександрович, 15.07.1979, Безпартійний, Директор ТОВ «Всеукраїнська будівельна компанія» – округ 11
10. Дичаківська Ріна Юріївна, 01.06.1962, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 15
11. Єгоров Віталій Миколайович, 20.01.1990, Безпартійний, Військовослужбовець – округ 22
12. Єгоров Микола Петрович, 06.10.1959, Безпартійний, Голова Громадська організація фонд «За єдність народу України» – округ 18
13. Жеребцова Людмила Вікторівна, 12.09.1977, Безпартійний, Заступник директора, Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування – округ 5
14. Зайцев Сергій Олександрович, 25.03.1954, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 34
15. Злотковський Микола Михайлович, 14.12.1991, Безпартійний, Менеджер ТОВ «АДК ЛЛІР» – округ 36
16. Кашперський Володимир Євгенійович, 06.06.1983, Безпартійний, Головний спеціаліст, Департамент вищої освіти відділу інформаційно-аналітичної роботи – округ 29
17. Козлова Юлія Михайлівна, 19.05.1985, Член партії «НАШ КРАЙ», Директор ТОВ «Бровари-реклама» – округ 24
18. Конончук Тетяна Миколаївна, 02.01.1984, Член партії «НАШ КРАЙ», Бухгалтер ТОВ «Адпро» – округ 13
19. Коренева Віта Вікторівна, 12.04.1985р. Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 30
20. Кузнєцова Тетяна Геннадіївна, 04.11.1973, Член партії «НАШ КРАЙ», Директор, «Торгівельна мережа прямих продажів» – округ 31
21. Кулик Сергій Валерійович, 29.03.1972, Член партії «НАШ КРАЙ», Фізична особа-підприємець – округ 23
22. Кучина Катерина Василівна, 25.11.1984, Член партії «НАШ КРАЙ», Головний економіст ПАТ КБ «Хрещатик» – округ 2
23. Мотовічов Євген Миколайович, 02.11.1988, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 32
24. Мотузка Ігор Володимирович, 21.05.1974, Член партії «НАШ КРАЙ», Юрист ТОВ «Альянс Новобуд» – округ 28
25. Немчин Юрій Миколайович, 26.05.1967, Член партії «НАШ КРАЙ», Тимчасо не працює – округ 35
26. Осовик Денис Юрійович, 20.11.1986, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 9
27. Пащенко Микола Олексійович, 22.05.1980, Член партії «НАШ КРАЙ», Фізична особа-підприємець – округ 7
28. Поліщук Роман Валерійович, 13.12.1979, Безпартійний, Менеджер «Ашан-Україна»- гіпермаркет – округ 12
29. Предаченко Наталія Олександрівна, 09.09.1978, Член партії «НАШ КРАЙ», Головний спеціаліст, Виконавчий комітет Броварської міської ради – округ 33
30. Розуменко Дмитро Миколайович, 08.07.1984, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 8
31. Розуменко Микола Васильович, 04.01.1952,. Безпартійний, Викладач ЗОШ №9 – округ 3
32. Ротар Павло Борисович, 06.09.1967, Безпартійний, Військовослужбовець – округ 16
33. Семенюк Олена Валеріївна, 22.10.1986, Безпартійний, Секретар ради, Виконавчий комітет броварської міської ради – округ 27
34. Ташук Сергій Васильович 24.06.1983, Безпартійний, Заступник генерального директора ПВКФ Проксин – округ 6
35. Щербак Євгенія Сергіївна, 05.05.1985, Член партії «НАШ КРАЙ», Менеджер ТОВ «БИРЕМА» – округ 4
36. Яхно Ніна Олексіївна, 02.11.1951, Член партії «НАШ КРАЙ», Лікар, Центр первинної медико-санітарної допомоги амбулаторія №2 м. Бровари – округ 14
37. Яцюк Руслан Юрійович, 31.10.1981, Член партії «НАШ КРАЙ», Директор ПрАТ «КОНСАЛТ-ПІВДЕНЬ» – округ 1

Політична партія «Соціалісти», перший номер списку – Троценко Василь, загалом 21 кандидат

Переглянути весь виборчий список:
1 Троценко Василь Миколайович, 18.09.1947, безпартійний, пенсіонер – перший кандидат
2 Білецький Олег Вікторович, 05.04.1959, безпартійний, керівник гуртка гітаристів, Будинок дитячо-юнацької творчості – округ 13
3 Бодня Олександр Володимирович, 25.12.1970, безпартійний, директор м. Київ, ЗОШ №188 – округ 5
4 Варламов Валерій Миколайович, 17.01.1960, ПП «Соціалісти», пенсіонер – округ 24
5 Гаврилюк Андрій Анатолійович, 29.09.1986, безпартійний, президент, Спортивний клуб «Будокан» – округ 12
6 Дишлевий Олексій Іванович, 31.12.1982, ПП «Соціалісти», начальник фінансово-економічного відділу ПСК “Укооппромторг у м.Броварах” – округ 16
7 Діодоров Роман Григорович, 11.08.1978, ПП «Соціалісти», тимчасово не працює – округ 19
8 Журавльов Анатолій Володимирович, 01.03.1980, безпартійний, оперуповноважений ЗМУ ГУ МВС України
9 Запека Василь Григорович, 10.01.1952, безпартійний, пенсіонер – округ 7
10 Комлікова Анастасія Вікторівна, 08.01.1984, безпартійна, викладач, Броварська дитяча школа мистецтв – округ 34
11 Конта Тетяна Іванівна, 26.02.1957, безпартійна, головний бухгалтер ТОВ компанія «Ватек» – округ 18
12 Коханська Алла Сергіївна, 26.11.1984, безпартійна, тимчасово безробітна – округ 30
13 Кошелевська Катерина Олександрівна, 23.07.1990, безпартійна фінансовий директор ТОВ «Сейко» – округ 33
14 Кузьмик Любов Дмитрівна, 15.08.1955, безпартійна, пенсіонерка – округ 22
15 Кузьмук Микола Романович, 07.09.1947, безпартійний, старший тренер, Броварська ДЮСШ – округ 14
16 Ладинська Лідія Василівна, 26.06.1946, ПП «Соціалісти», пенсіонер – округ 10
17 Людвик Ірина Василівна, 21.04.1981, безпартійна, Заступник декана, викладач, Академія муніципального управління – округ 20
18 Омеля Олексій Олексійович, 21.11.1957, ПП «Саціалісти», інженер-конструктор ТОВ «Бровари-реклама» – округ 15
19 Петюк Ростислав Володимирович, 02.11.1982, безпартійний, заступник директора ТОВ «Здобсервіс плюс» – округ 17
20 Ярошинський Віктор Миколайович, 25.11.1985, безпартійний, тимчасово не працює – округ 8
21 Ярошинський Іван Миколайович, 25.11.1982, ПП «Соціалісти», тимчасово не працює – округ 11

Партія Пенсіонерів України“, перший номер списку – Сердюк Олександр, загалом 19 кандидатів.

Переглянути весь виборчий список:
1. Сердюк Олександр Станіславович, 21.07.1972, Член Партії Пенсіонерів України, Тимчасово не працює – перший кандидат
2. Андріященко Віталій Вячеславович, 27.06.1988, Член Партії Пенсіонерів України, Фізична особа – підприємець – округ 10
3. Бойко Ірина Михайлівна, 05.12.1984, Член Партії Пенсіонерів України, Старший адміністратор ТОВ «Юнімед» – округ 15
4. Горова Світлана Іванівна, 03.09.1966, Член Партії Пенсіонерів України, Фізична особа-підприємець – округ 28
5. Гуменюк Ірина Миколаївна, 04.08.1985, Член Партії Пенсіонерів України, Головний спеціаліст, Броварське міськрайонне управління юстиції у Київській області – округ 22
6. Іванюк Генадій Вікторович, 16.04.1949, Член Партії Пенсіонерів України, Пенсіонер – округ 32
8. Колесник Руслан Михайлович, 05.12.1988, Член Партії Пенсіонерів України, Головний спеціаліст, Головне територіальне управління юстиції у Київській області – округ 13
9. Лаврищук Алла Миколаївна, 01.11.1968, Член Партії Пенсіонерів України, Тимчасово не працює – округ 18
10. Мазур Анастасія Василівна, 27.06.1958, Член Партії Пенсіонерів України, Директор ВКФ «Бджілка» – округ 5
11. Мазур Василь Олексійович, 23.09.1985, Член Партії Пенсіонерів України, Аспірант – округ 4
12. Малофієнко Віктор Васильович, 28.11.1954, Член Партії Пенсіонерів України, пенсіонер – округ 3
13. Семенюк Віктор Андрійович, 13.09.1958, Член Партії Пенсіонерів України, Директор ДП «Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних вишукувань» – округ 2
14. Сербін Іван Володимирович, 23.09.1981, Член Партії Пенсіонерів України, Директор Броварського відділення Промислової палати Укарїни – округ 23
15. Смірнова Ніна Анатоліївна, 25.07.1958, Член Партії Пенсіонерів України, Керівник гуртка Київська дитячо-юнацька студія «Світанок» – округ 16
16. Туровець Андрій Володимирович, 24.04.1982, Член Партії Пенсіонерів України, Торговий представник ТОВ «Калсберг Україна» – округ 11
17. Туровець Володимир Михайлович, 26.09.1957, Член Партії Пенсіонерів України, Фізична особа-підприємець – округ 34
18. Хрущенко Михайло Михайлович, 25.04.1952, Член Партії Пенсіонерів України, пенсіонер – округ 27
19. Яницький Мирослав Васильович, 02.05.1951, Член Партії Пенсіонерів України, пенсіонер – округ 20

Політична партія “Опозиційний блок“, перший номер списку – Левцун Ярослав, загалом 37 кандидатів.

Переглянути весь виборчий список:

1. Левцун Ярослав Юрійович, 25.10.1982, Член партії «Опозиційний блок», Перший заступник генерального директора, Комунальне підприємство Київської обласної ради «Київська обласна сільськогосподарська брокерсько-комерційна фірма «Обрій» – перший кандидат
2. Ваганов Анатолій Анатолійович, 25.02.1975, Член політичної партії «Опозиційний блок», Керівник відділу продажів ТОВ «Персей ФП» – округ 1
3. Гайдамака Андрій Іванович, 05.04.1971, Член політичної партії «Опозиційний блок», Вчитель загальноосвітнього навчального закладу №330 «Русанівка» – округ 21
4. Дишлюк Володимир Петрович, 26.01.1958, Член політичної партії «Опозиційний блок», Фізична особа-підприємець – округ 2
5. Дідескул Юрій Миколайович, 23.07.1980, Член політичної партії «Опозиційний блок», Перший заступник директора, Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІП експерт» – округ 24
6. Емельянов Євген Олексійович, 16.05.1979, Член політичної партії «Опозиційний блок», Фізична особа-підприємець – округ 3
7. Жуковський Сергій Степанович, 16.07.1971, Член політичної партії «Опозиційний блок», Фізична особа-підприємець – округ 34
8. Зуєнко Антон Юрійович, 08.01.1987, Член політичної партії «Опозиційний блок», Старший менеджер ТОВ
«Актив-С» – округ 4
9. Іваненко Галина Петрівна 10.03.1961 Член політичної партії «Опозиційний блок» Пенсіонер (за вислугою років) Пенсіонер (за вислугою років) – округ 9
10. Ільїн Валерій Борисович 07.09.1975 Член політичної партії «Опозиційний блок» Головний інженер ТОВ «КІСІ-ГРУП» – округ 5
11. Коровко Інна Ігорівна, 25.05.1991, Член політичної партії «Опозиційний блок», Науковий співробітник, Український інститут експертизи сортів рослин – округ 8
12. Курінський Олександр Георгійович, 20.09.1983, Безпартійний, директор ТОВ “Адвокатське бюро по спадковим справам” – округ 15
13. Лаговський Олександр Сергійович, 21.02.1983, Член політичної партії «Опозиційний блок», Інженер 1 категорії відділу з мобілізаційної роботи та організації цивільного захисту Державне підприємство обслуговування повітряного руху України Міністерства інфраструктури України – округ 13
14. Листопад Валерій Васильович, 09.06.1970, Член політичної партії «Опозиційний блок», Тимчасово не працює – округ 17
15. Мар’юк Артем Євгенович, 27.01.1981, Член політичної партії «Опозиційний блок», Перший заступник директора СК “Уніка” – округ 6
16. Мирвода Міана Юріївна, 28.06.1979, Безпартійна, начальник департаменту фінансів та забезпечення ВГО “Українська служба порятунку” – округ 26
17. Мосуров Антон Сергійович, 29.05.1987, Член політичної партії «Опозиційний блок», менеджер, Товариство з обмеженою відповідальністю «Євровікнабуд» – округ 23
18. Мосякова Любов Юрївна, 06.04.1987, Член політичної партії «Опозиційний блок», Бухгалтер ТОВ «Трансоіл» – округ 29
19. Мусієнко Олександр Іванович, 06.12.1960, Член політичної партії «Опозиційний блок», Майстер КП Броваритепловодоенергія – округ 20
20. Назаренко Олена Сергіївна, 18.10.1986, Член політичної партії «Опозиційний блок», менеджер ТОВ «Промекс ЛТД» – округ 14
21. Петровський Володимир Борисович, 23.12.1964, Член політичної партії «Опозиційний блок», Тимчасово не працює – округ 36
22. Попович Олена Олегівна, 12.03.1985, Член політичної партії «Опозиційний блок», ТОВ «Прогресс», Заступник директора – округ 10
23. Приколотіна Юлія Павлівна, 07.02.1991, Член політичної партії «Опозиційний блок», юрист ТОВ «УКРГЕОСТАР компані» – округ 7
24. Прінько Альона Борисівна, 19.04.1986, Член політичної партії «Опозиційний блок», Тимчасово не працює – округ 25
25. Пясківський Руслан Олегович, 05.12.1980, Член політичної партії «Опозиційний блок», Фізична особа-підприємець – округ 33
26. Романчук Ігор Анатолійович, 19.11.1977, Член політичної партії «Опозиційний блок», Провідний інженер-електронщик ПАТ «Карлсберг» – округ 30
27. Симоненко Юрій Адольфович, 27.07.1974, Член політичної партії «Опозиційний блок», технік, Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджис Україна» – округ 16
28. Склярский Олександр Васильович, 09.11.1989, Член політичної партії «Опозиційний блок», Заступник начальника відділу ПАТ “Київенерго” – округ 31
29. Спатар Олександр Євгенович, 22.03.1959, Член політичної партії «Опозиційний блок», Директор ТОВ “Моноліт Мерс Сервіс” – округ 35
30. Стрілковська Юлія Олександрівна, 21.05.1985, Член політичної партії «Опозиційний блок», Головний бухгалтер ТОВ «Алекс інвест» – округ 11
31. Тетеля Неля Станіславівна, 02.07.1973, Член політичної партії «Опозиційний блок», Тимчасово не працює – округ 18
32. Черковський Олег Іванович, 01.10.1967, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 12
33. Чижов Володимир Олександрович, 12.11.1984, Член політичної партії «Опозиційний блок», Тимчасово не працює – округ 19
34. Чілібі Іван Федорович, 01.09.1991, Безпартійний, Тимчасово не працює – округ 27
35. Щербак Наталія Анатоліївна, 04.10.1985, Безпартійний, юрист, Товариство з обмеженою відповідальністю “Юридична фірма “Фактотум” – округ 28
36. Юров Віктор Олександрович, 11.09.1976, Член політичної партії «Опозиційний блок», Тимчасово не працює – округ 32
37. Яремкевич Яніна Вікторівна, 05.08.1984, Член політичної партії «Опозиційний блок», Начальник відділу кадрового забезпечення Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «Юройл» – округ 22

Політична партія “ВО “Свобода“, перший номер списку – Шевчук Олег, загалом 37 кандидатів.

Переглянути весь виборчий список:

1. Шевчук Олег Сергійович, 23.10.1973, Член ПП ВО “Свобода”, Директор, Фізична особа-підприємець – перший кандидат
2. Басюк Павло Леонідович, 07.09.1979, Член ПП ВО “Свобода”, менеджер з продажу ТОВ “АПК-Груп” – округ 8
3. Бойко Сергій Одексанрович, 21.02.1992, Член ПП ВО “Свобода”, тимчасово не працює – округ 16
4. Бугай Лілія Василівна, 01.12.1989, Член ПП ВО “Свобода”, не працює – округ 10
5. Гашенко Віталій Вікторович, 19.09.1979, Член ПП ВО “Свобода”, Заступник начальника сектору мережі доступу ПрАТ Датагруп – округ 3
6. Гончаренко Ігор Володимирович, 22.03.1984, Член ПП ВО “Свобода”, директор ТОВ НВП Агровектор – округ 9
7. Губенко Вадим Володимирович, 18.03.1977, Член ПП ВО “Свобода” Бухгалтер ТОВ “ВЕКА Україна” – округ 12
8. Гук Ігор Андрійович, 05.10.1962, Член ПП ВО “Свобода”, приватний підприємець – округ 29
9. Гук Ірина Олександрівна, 29.08.1963, Член ПП ВО “Свобода”, аудитор ТОВ “АФ “ІОН-АУДИТ” – округ 28
10. Дмітрієва Олена Володимирівна, 09.10.1987, Член ПП ВО “Свобода”, В декретній відпустку по догляду за дитиною за станом здоров’я, Безробітня – округ 25
11. Здоровець Олексій Михайлович, 24.04.1985, Член ПП ВО “Свобода”, директор ТОВ “Техно Лайф” – округ 5
12. Івантєєв Євген Володимирович, 15.05.1978, Член ПП ВО “Свобода”, заступник директора з корпоративних зв’язків ТОВ”Кийбуд ” – округ 20
13. Карпенко Євгеній Ігорович, 25.09.1997, Член ПП ВО “Свобода”, відсутнє – округ 22
14. Козаченко Оксана Володимирівна, 08.06.1977, Член ПП ВО “Свобода”, психолог, “Психологічна лабораторія” – округ 33
15. Кочубей Василь Михайлович, 01.03.1966, Член ПП ВО “Свобода”, Ливарник ТОВ”ПРОМТЕХМЕТ” – округ 32
16. Мельничук Тарас Васильович, 04.10.1977, Член ПП ВО “Свобода”, Виконроб ТОВ “БК Шатро” – округ 11
17. Нінічук Ольга Василівна, 07.02.1966, Член ПП ВО “Свобода”, швея ФОП Цимбал О.Е. – округ 30
18. Нечипоренко Алла Анатоліївна, 30.04.1967, Член ПП ВО “Свобода”, Безробітня, Тимчасово не працює – округ 19
19. Нечипоренко Ольга Анатоліївна, 10.06.1996, Член ПП ВО “Свобода”, Мама, Перебуваю у декретній відпустці – округ 14
20. Нечипоренко Сергій Анатолійович, 13.08.1990, Член ПП ВО “Свобода”, Перебуває на військовій службі, солдат, Військова частина польова пошта В2830 – округ 15
21. Озимук Володимир Олександрович, 12.06.1954, Член ПП ВО “Свобода”, директор ТОВ «Пiдзем-буд» – округ 34
22. Олійник Леонід Михайович, 25.05.1976, Член ПП ВО “Свобода”, тимчасово не працює – округ 35
23. Панченко Анатолій Михайлович, 02.08.1983, Член ПП ВО “Свобода”, Директор ТОВ “Юридична компанія “Консенсус”, ТОВ “Інститут оптимізації агробізнесу” – округ 23
24. Постернак Наталія Сергіївна, 31.07.1978, Член ПП ВО “Свобода”, інженер КП “Броваритепловодоенергія” – округ 2
25. Рижак Андрій Олександрович, 01.12.1982, Член ПП ВО “Свобода”, Провідний економіст ТОВ ПІІ “Еконія” – округ 6
26. Романюк Сергій Васильович, 26.11.1956, Член ПП ВО “Свобода”, безробітний, пенсіонер – округ 24
27. Середа Марина Олегівна, 17.08.1988, Член ПП ВО “Свобода”, директор ТОВ “Dellacqua” – округ 17
28. Смірнов Микола Петрович, 21.01.1984, Член ПП ВО “Свобода”, тимчасово не працює – округ 27
29. Снитик Андрій Анатолійович, 01.10.1988, Член ПП ВО “Свобода”, безробітній, не працює – округ 31
30. Сурменко Олена Володимирівна, 16.09.1982, Член ПП ВО “Свобода”, фінансовий директор, Товариство з обмежиною відповідальністю ” АПК-Груп” м. Бровари – округ 7
31. Таран Олена Миколаївна, 06.10.1988, Член ПП ВО “Свобода”, Менеджер з адміністративної діяльності ТОВ “Інститут оптимізації агробізнесу” – округ 36
32. Ткаченко Руслан Миколайович, 31.12.1981, Член ПП ВО “Свобода”, працівник ТОВ “Інститут оптимізації агробізнесу” – округ 4
33. Ткаченко Юлія Олександрівна, 06.10.1975, Член ПП ВО “Свобода”, безробітня – округ 18
34. Товстенко Вячеслав Григорович, 31.01.1986, Член ПП ВО “Свобода”, директор фоп – округ 26
35. Хабарова Марина Дмитрівна, 08.04.1988, Член ПП ВО “Свобода”, Бухгалтер ТОВ Капітал Консалтинг – округ 13
36. Ходаковська Людмила Олександрівна, 07.06.1967, Безпартійний, начальник відділу в декретній відпусці АТ РАЙффайзен банк Аваль – округ 21
37. Шевчук Олена Юріївна, 08.05.1977, Член ПП ВО “Свобода”, Бухгалтер КП”ЦОС Шевченківського р-ну” – округ 1

Політична партія «Патріот», перший номер списку – Брусенська Ганна, загалом 15 кандидатів.

Переглянути весь виборчий список:

1. Брусенська Ганна Віталіївна, 06.09.1961, Член ПП «Патріот», Приватний підприємець, Самозайнята особа – перший кандидат
2. Байков Віталій Васильович, 01.07.1976, Член ПП «Патріот», Приватний підприємець Мастер ГАЗ – округ 7
3. Буяковська Ірина Володимирівна, 24.10.1961, Член ПП «Патріот», Тимчасово не працює – округ 6
4. Воробйова Олена Євгенівна, 08.01.1968, Член ПП «Патріот», Дикретна відпустка, Оболонський ВДСО УДСО при ГУ МВС в м. Києві – округ 3
5. Герасимова Олена Володимирівна, 28.04.1977, Член ПП «Патріот», Головний бухгалтер КП «ЖЕК-4» м. Бровари – округ 9
6. Голець Наталія Іванівна, 18.07.1958, Член ПП «Патріот», пенсіонерка – округ 32
7. Давидюк Антон Іванович, 26.04.1982, Член ПП «Патріот», Адвокат, Самозайнята особа – округ 17
8. Єрмолаєв Володимир Алімович, 22.04.1960, Член ПП «Патріот», Головний архітектор проекту ТОВ ЗАБ «Меридіан» – округ 8
9. Здоровець Катерина Петрівна, 13.07.1987, Член ПП «Патріот», Директор рекламної агенції «SQS mail» – округ 12
10. Мазур Віталій Борисович, 25.12.1989, Член ПП «Патріот», Слідчий відділення розслідування злочинів лінії карного розшуку Броварський МВ ГУ МВС України в Київській обл. – округ 33
11. Нагорнюк Максим Петрович, 11.12.1990, Член ПП «Патріот», Приватний підприємець м. Бровари, кафе «777» – округ 22
12. Петренко Вадим Володимирович, 21.06.1969, безпартійний, Приватний підприємець – округ 5
13. Пятко Сергій Миколайович, 20.09. 1958, Член ПП «Патріот», Тимчасово не працює – округ 28
14. Тєрєхов Юрій Ігоревич, 09.04.1989, Член ПП «Патріот», Тимчасово не працює – округ 11
15. Чередніченко Дмитро Віталієвич, 06.09.1971, Член ПП «Патріот», Тимчасово не працює – округ 1

Політична партія “Єдність“, перший номер списку – Оксютенко Володимир, загалом 37 кандидатів.

Переглянути весь виборчий список:

1. Оксютенко Володимир Миколайович, 27.04.1956, Безпартійний, Директор ТОВ «Гонта-Сервіс» – перший кандидат
2. Андрієвська Тетяна Миколаївна, 12.09.1970, Безпартійна, Фізична особа-підприємець – округ 17
3. Артемчук Андрій Володимирович, 30.03.1971, Безпартійний, Голова ради профспілки, Броварська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України – округ 28
4. Боліла Надія Петрівна, 07.09.1961, Безпартійна, Директор Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 – округ 24
5. Булка Світлана Миколаївна, 19.04.1970, Безпартійна, Завідувач, Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Золотий ключик» – округ 14
6. Бурий Анатолій Васильович, 11.09.1951, Безпартійний, Заступник головного лікаря з медичної частини хірургічного профілю Броварська центральна районна лікарня – округ 15
7. Гонтовий Анатолій Іванович, 15.02.1957, Безпартійний, Виконавчий директор ТОВ «Гонпол» – округ 12
8. Каднай Олександр Миколайович, 10.03.1963, Безпартійний, Директор ТОВ «Бриз» – округ 31
9. Каднай Станіслав Олександрович, 29.08.1986, Безпартійний, Головний інженер ТОВ «СПМК-2 Теплицятех-монтаж» – округ 27
10. Кайдан Євгеній Аркадійович, 22.09.1968, Безпартійний, Директор ТОВ «Авто-Плюс» – округ 11
11. Каштанюк Олександр Михайлович, 03.09.1969, Безпартійний, Заступник керуючого -головний економіст Броварська філія (відділення) ПАТ «Укрсоцбанк» – округ 8
12. Кваша Любов Анатоліївна, 24.01.1968, Безпартійна, Заступник начальника Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради Київської області – округ 18
13. Кірпічніков Андрій Анатолійович, 28.07.1978, Безпартійний, Слюсар ПАТ «Домобудівельний комбінат – 4» – округ 21
14. Коваль Андрій Миколайович, 19.09.1982, Безпартійний, Тренер, Дитяча юнацька спортивна школа відділу молоді і спорту Броварської міської ради Київської області – округ 32
15. Кравцов Ігор Андрійович, 22.08.1960, Безпартійний, Головний лікар КЗ БМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» – округ 30
16. Кузьменко Борис Дмитрович, 12.07.1960, Безпартійний, Заступник директора ТОВ «Торговий Дім Україна «Практікер» – округ 23
17. Куліш Ірина Миколаївна, 06.02.1970, Член Української партії «Єдність», В.о. головного редактора Газета Броварської міської ради «Броварська панорама» – округ 25
18. Лемпіцький Валерій Анатолійович, 26.12.1961, Безпартійний, Керівник напряму сертифікації і стандартизації ТДВ «Броварський завод комунального устаткування» – округ 10
19. Лопатюк Михайло Степанович, 22.07.1959, Безпартійний, Директор ТДВ «Бровари-молоко» – округ 2
20. Лудченко Діана Костянтинівна, 22.10.1960, Безпартійна, Директор, Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування – округ 13
21. Мельник Оксана Миколаївна, 31.08.1967, Безпартійна, Директор, Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – округ 33
22. Оксютенко Костянтин Володимирович, 03.11.1986, Безпартійний, Юрист ТОВ «Атіс-плюс» – округ 3
23. Павлученко Валентина Зіновіївна, 12.09.1970, Безпартійна, Директор, Броварський міський будинок дитячої та юнацької творчості – округ 19
24. Пигида Наталія Сергіївна, 30.01.1981, Безпартійна, Спортсмен-інструктор, Міністерство молоді і спорту України – округ 7
25. Повстяна Людмила Володимирівна, 30.12.1977, Безпартійна, Заступник директора з навчально-виховної роботи, Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – округ 4
26. Приделюк Людмила Миколаївна, 06.01.1961, Безпартійна, Директор, Броварська загальноосвітня школа I-III ступенiв № 6 – округ 5
27. Рожков Дмитро Анатолійович, 19.02.1984, Безпартійний, Начальник відділу, Відділ молоді та спорту Броварської міської ради Київської області – округ 6
28. Сенько Лідія Іванівна, 18.02.1961, Безпартійна, Начальник Управління пенсійного фонду України у м. Броварах та Броварському районі – округ 20
29. Слаутинська Тетяна Олександрівна, 11.08.1972, Безпартійна, Директор ТОВ «Науково-практичний центр стоматології та медицини «Асклепіос» – округ 16
30. Соломський Сергій Вікторович, 10.07.1986, Безпартійний, Фізична особа-підприємець – округ 29
31. Сундук Галина Андріївна, 14.04.1970, Безпартійна, Завідуюча, Дошкільний навчальний заклад «Теремки»
– округ 34
32. Темченко Людмила Григорівна, 04.03.1966, Безпартійна, Завідуюча амбулаторії КЗ БМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» – округ 35
33. Ткачук Ірина Олександрівна, 13.10.1965, Безпартійна, Директор, Броварське навчально-виховне об’єднання – округ 22
34. Тоцька Тетяна Петрівна, 22.05.1952, Безпартійна, Завідуюча, Дошкільний навчальний заклад «Ялинка» імені В.О. Сухомлинського – округ 1
35. Усиченко Наталія Павлівна, 07.09.1976, Безпартійна, Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності КЗ БМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» – округ 9
36. Хаврюта Валерій Федорович, 29.06.1959, Безпартійний, Директор ТОВ «Бровари-Пластмас» – округ 26
37. Чуканов Олег Вікторович, 07.01.1966, Безпартійний, Директор, Спортивний комплекс «Світлотехнік» – округ 36