• Сьогодні: Понеділок, 4 Липня, 2022

Виборчий процес у Броварах охоронятимуть громадські формування та понад 80 правоохоронців – міліція

Жовтень16/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

В охороні виборчого процесу у Броварах братимуть участь не менше 82-х міліціонерів. Їм допомагатимуть громадські формування, яких під час голосування у місті та районі задіять близько 100 осіб. Вже з 14 жовтня правоохоронці перейшли на посилений режим несення служби у зв’язку із проведенням виборів. Про це журналістам «Маєш право знати» розповів начальник сектору охорони громадського порядку броварського міськвідділу міліції Руслан Отрох.

Як зазначив Отрох, усього у Броварах відкриють 41 виборчу дільницю. Міліція має забезпечити для охорони кожної з них по два правоохоронці. Окрім того, у місті діятимуть служби швидкого реагування, які зможуть терміново виїхати до будь-якого місця у разі потреби.

Зі слів керівника сектора, задіяні на виборах міліціонери пройшли спеціальне навчання. Руслан Отрох продемонстрував відповідний навчальний посібник, виданий департаментом громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України.

Отрох_2015_00003

За даними начальника сектору, у Броварах і районі міліціянтам допомагатимуть близько 100 членів громадських формувань. Вони не перебуватимуть безпосередньо на дільницях, але будуть закріплені за конкретними ДВК і патрулюватимуть поблизу них.

Отрох_2015_00002

Члени громадських формувань задіять для охорони громадського порядку власні автівки, тому зможуть так само оперативно виїхати до потрібного місця в разі потреби. Зі слів міліціонера, на допомогу правоохоронцям відгукнулись такі громадські формування як «Руєвит», «Конком», «Щит», «Альфа Безпека» та «Галід».

Руслан Отрох також повідомив, що вже з 14 жовтня міліція перейшла до посиленого режиму несення служби у зв’язку із проведенням виборів. Як розповів начальник сектора, вчора вже мали почати завозити бюлетені до виборчих дільниць. Автівки з виборчою документацією супроводжуватимуть ДАІ-шники. А місця, де зберігатимуть бюлетені, охороняютимуть працівники міліції.

Отрох_2015_00001

Начальник сектора охорони громадського порядку закликав громадян бути пильними та у разі порушення передвиборчого законодавства, звертатися до міліції. Для таких випадків броварські міліціонери передбачили декілька спеціальних телефонів оперативного штабу відділку: мобільні 093-087-44-88, 098-840-55-94 та стаціонарний 5-34-15. Ще один номер телефону для зв’язку надає «главк» Київської області – 044-271-63-44.

Фото – Микола Кожемяко