• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Заклик до України!

Червень14/ 2013
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Я, Микола Смірнов, звертаюсь до усіх не байдужих і незадоволених діями цієї влади, а точніше кажучи внутрішньою окупацією населення України. Ми не раби системи! І не будемо рабами поки будемо боротися проти тотального режиму влади!

13 червня 2013р. відбулось апеляційне засідання на ухвалу міськрайонного суду про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. 05 червня одіозна суддя Тамара Міхієнкова задовольнила безпідставне клопотання прокурора Людмили Таран та присудила застосувати щодо мене запобіжний захід – 2 місяці домашнього арешту по відкритій справі 296ч2-а (Під час проведення мешканцями міста Бровари суботника по демонтуванні незаконно встановленого паркану місцевого регіонала Федоренка, який являється особистим масажистом Азарова!) Апеляційний суд залишив рішення без змін. 

Федоренко незаконно, і ганебно хотів забрати ділянку парку у громади міста! Звісно, громада була проти,і виявила свою думку та вирішила демонтувати цей паркан, але місцева влада разом з гопниками на чолі з міліцією виступили проти народу, захищаючи свої особисті інтереси.

Затримали активістів,і виставили їх показово винними, щоб решта населення боялась режиму влади! Вони шукають спосіб залякати усіх інших, кому не байдужа доля України, та чинить спротив цій бандитській справі.

Фактично мене позбавили права існувати – працювати та утримувати моїх неповнолітніх дітей! Влада позбавила мене права на існування, але ніколи не зламає моє прагнення до боротьби за Українську Соборну Самостійну Державу!

Закликаю усіх: не коріться цьому ганебному і жорсткому режиму, покажемо що ми не бидло, а справжня Українська сила! Слава Україні!

 • avatar
  Valera Horosh
  8 років тому

  Сначала надо своей головой подумать, перед тем как на заборы прыгать.Попроси у своих работадателей чтоб прибавили к премии за сломанный забор. Два месяца домашнего ареста за такой беспредел – это очень мало. Героям слава !

  • avatar
   Серега
   8 років тому

   Ну ты и мудак!!!

  • avatar
   Серега
   8 років тому

   Где же этот красавец что ударил журналиста при исполнение!? Что то никакого наказания! Надо будет перейти на сторону регионов, и давать поджопники таким как ты безнаказано, та и вообще можно будет делать что хочешь…

  • avatar
   олег шевчук
   8 років тому

   Насправді мені тебе шкода! В тебе нема нічого святого ти годен за п*ятак продати свою честь та гідність! В Холодном Яру з такими як ти дискусій не вели

   • avatar
    Valera Horosh
    8 років тому

    Ты очень ошибешься, как раз я зарабатывая свой п*ятак честно, я работаю в серьезной компании , имею два высших образования, знаю три языка , и не когда не продавал свою честь та гідність. А вот вы политические шлюхи, дармоеды и халявщики, которые за кусок сала готовы сравнять с землей и облить грязью человека которого вы даже не знаете, просто потому что вам приказал ваш хозяин. Ты уже называл меня янычарам, хотел бы видеть меня в холодном яру… я думаю что ты моральный урод , которому здесь не место. Твоё место высоко в горах… Adios!

    • avatar
     олег шевчук
     8 років тому

     Маючи вищу освіту, навіть дві, це не показник твоєї освіченості. Насправді час покаже: хто моральний урод і кому тут не місце

    • avatar
     Серега
     8 років тому

     Валера ты не прав!
     У нас и президент проффесор…
     И два образования, это не показатель!Но если у тебя есть голова на плечах, проанализируй все события и сделай вывод!
     Какие партия регионов принимает законы!? Налог на авто, на жилье, на утилизацию, на отдых, пенсионная реформа это вообще улет, закон про мову и т.д.
     Я лично очень рад, что есть люди которым не все равно что будет завтра…

 • avatar