• Сьогодні: Вівторок, 17 Травня, 2022

Сьогодні у Броварах ховатимуть жінку, яку вбили на барикадах

Лютий20/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

свічкаСьогодні о 12:30 відбудеться похорон Антоніни Дворянець – 62-річної мешканки Броварів, котру насмерть забили кийками бійці спецпідрозділів під час масових протестів у центрі Києва 18 лютого. Про це “Маєш право знати” повідомив чоловік загиблої Іван Дворянець.

Броварські активісти, котрі щодня збираються на Майдані Свободи о 12:00, закликають місцевих мешканців вшанувати пам’ять хороброї жінки, яка брала активну участь у протестах як в Броварах, так і в Києві, та приєднатися до поховальної процесії о 12:30 на вул. Короленка, 56а. Також на Майдані Свободи активісти проводитимуть збір коштів для матеріальної підтримки родини загиблої.

Нагадаємо, що 19 лютого броварчани вирішили щодня збиратись на місцевому Майдані Свободи о 12:00, аби обмінюватися інформацією, скоординовувати свої дії та збирати речі й кошти на підтримку Майдану. Вчора після такого зібрання активісти вирішили встановити постійну громадську варту в броварській лікарні, аби контролювати стан потерпілих на Майдані і завадити їхньому викраденню міліцією. Інша частина протестувальників звела барикаду на виїздій з Броварів у бік Києва.