• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

Завтра працівники одного з броварських підприємств планують оголосити страйк

Січень26/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

забастовкаУ неділю, о 8:00, колектив працівників  ТОВ “Чисті матеріали” планує розпочати безстроковий страйк через порушення їхніх трудових прав. Про це вони повідомили “Маєш право знати” вчора, коли стало зрозуміло, що керівництво їхнього підприємства не відреагувало на попередження колективу та не виконало вимоги працівників. Також майбутні страйкувальники мають намір звертатись до прокуратури.

У тексті “Попередження про страйк”, адресованому директору ТОВ “Чисті матеріали” Кузьменкову С. М., 28 працівників броварського підприємства висловили свою стурбованість та незгоду стосовно несвоєчасної виплати заробітної плати, відсутності авансових виплат по заробітній платі, відсутності доплат за шкідливі умови виробництва, за роботу у нічний час, вихідні та святкові дні, за роботу у понаднормовий час, за кваліфікаційний рівень, за сортність виробленої продукції, а також недотримання чинного законодавства в частині навантаження на одного працівника та порушення вимог чинного законодавства стосовно відображення у бухгалтерському обліку фактично відпрацьованого часу робітниками підприємства.

Страйк_1

Страйк_2

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Де знаходиться підприємство? Яка адреса?

 • avatar
  Євген Кир'ян
  9 років тому

  І взагалі, що це за підприємство? Чим займається? Чого раптом страйк? Такі великі заборгованності? А що таке “порушення вимог чинного законодавства стосовно відображення у бухгалтерському обліку фактично відпрацьованого часу робітниками підприємства”? А де і як страйкуватимуть? Більше питань, ніж відповідей.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Хімічна промисловість, як мені вдалось відкопати, знаходиться десь на території заводу “пластмас”, к-ть робітників я також десь в інеті зустрів, що більше 100.
   Більше інфи, скоріше за все, буде вже аж після страйку

   • avatar
    Тарас Мельничук
    9 років тому

     Ми для них виконували підрядні будівельні роботи. Так доводилося спілкуватися з їхніми робітниками і вияснити що компанія з США. Завозять до нас сировину, переробляють і відправляють назад у штати. Мабуть дуже шкідливе виробництво якщо винесене за межі штатів. Та і наші робітники скаржились що їм важко дихати і це при тому що вони працювали не в цеху а на дворі.