• Сьогодні: Середа, 22 Березня, 2023

Журналісти «ZIK» зробили підбірку випадків халатності броварських лікарів. ВІДЕОСЮЖЕТ

Червень03/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Загальноукраїнське видання «ZIK» підготувало півгодинний сюжет про смертельні випадки, які сталися ймовірно з вини Броварської центральної районної лікарні. В усіх історіях підозрюють злочинну халатність медиків. Згідно з розслідуванням журналістів, недбалість, неправильні діагнози та, навіть, експерименти над пацієнтами могли бути причиною смертей хворих і травмованих.

У сюжеті ідеться про чотири трагічні випадки у броварській лікарні. Дівчина, якій діагностували «передінфарктний стан» та міокардит, померла від двосторонньої пневмонії. Схожа історія сталася із хлопцем, якому «поставили» остеохондроз. Через три дні пацієнта не стало. Посмертний висновок фахівців – інфаркт.

Сюжет на телеканалі «ZIK»

В передачі також розповіли про смерть чоловіка, якого збила машина. Зі слів родичів, у лікарні йому тільки через добу зробили томографію та провели трепанацію черепа. Саму операцію назвали тренуванням для лікарів, а не намаганням врятувати пацієнта.

Ще один чоловік, який втрапив у ДТП, помер у броварській реанімації через п’ять днів. Попри покращення стану, – зазначають у сюжеті, – у нього раптово виникла фонтанна кровотеча. Лікарів звинувачують у недогляді за хворим.

На телеканалі зазначають, що це лише перша частина розслідування про Броварську центральну районну лікарню. У другій половині обіцяють розповісти про нещодавню смерть породіллі, в якої броварські лікарі сплутали апендицит із панкреатитом. А також – про аптечну мафію, що нібито паразитує в медичному закладі.

  • avatar
    Maksim Dyachenko
    7 років тому

    за останні 8 місяців лікарня на ремонти приміщень витратила 3,3 млн гривень. Десь порівну в цьому та минулому році. Це до слів лікаря, що ремонти робили за рахунок спонсорів.