• Сьогодні: Середа, 30 Листопада, 2022

Владислава Загоровку перевели з СІЗО до офтальмологічного відділення Олександрівської лікарні

Грудень06/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Загоровка Суд
Суд над Загоровкою. Фото – Денис Гнатюк

Одного із затриманих під час акцій протесту у Києві Владислава Загоровку переведено з Лук’янівського СІЗО в офтальмологічне відділення Олександрівської лікарні. Про це повідомив журналістам на брифінгу голова парламентського комітету з питань прав людини Валерій Пацкан, – повідомляє сайт “Дзеркала тижня”.

За його словами, вчора на позачерговому засіданні комітету була озвучена інформація про те, що у Загоровко відшарування сітківки ока, і він вимагає негайного медичного втручання.

“Він буде три доби перебувати в Олександрівській лікарні для повного медичного обстеження і надання лікування в повному обсязі”, – сказав Пацкан.

“Я поспілкувався з лікарями, вони обіцяють надати необхідну медичну допомогу. Я щойно відвіз йому необхідні медикаменти”, – зазначив депутат.

Пацкан заявив, що після закінчення трьох діб Загоровко повинен повернутися в СІЗО, однак ведеться робота щодо зміни йому запобіжного заходу з утримання під вартою на заставу, підписку або поруки народних депутатів.

Він зазначив також, що по всіх десяти затриманих ведеться робота в плані забезпечення їх правового та, у разі необхідності, медичною допомогою.

Джерело: “Дзеркало тижня