• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

23 жовтня ВІТАЛІЙ КЛИЧКО в «Прометеї» – ВІДЕО

Жовтень22/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

klichko445Зустріч лідера партії УДАР Віталія Кличка з броварчанами відбудеться цієї середи, 23 жовтня о 18:30 в МКЦ «Прометей».

Як повідомлялося раніше, лідер партії УДАР здійснить візит до Броварів у зв’язку із посиленням тиску на місцевих активістів з боку броварської влади та міліції. Під час зустрічі Віталій Володимирович також планує обговорити з броварчанами актуальні проблеми міста та країни: питання «комунальної реформи», проблеми ЖКГ, невиплату пенсій та зарплат бюджетникам, розграбунок броварської землі, а також актуальні політичні питання як то євроінтеграційні перспективи України, плани опозиції на виборах 2015-го року, тощо. Кожен присутній матиме можливість поставити своє запитання Віталію Кличку та отримати відповідь з вуст лідера партії УДАР.

Також по закінченню зустрічі планується короткий брифінг для представників місцевих та всеукраїнських ЗМІ. Окрім Віталія Кличка на зустріч з броварчанами прибуде група народних депутатів від фракції УДАР та голова місцевого осередку партії Роман Сімутін.

Вхід вільний! Приходьте всі! Зустрінемось!

  • avatar
    Andriy Kachor
    8 років тому

    Прес-брифінг Віталія Кличка відбудеться о 20:00. За додатковою інформацією та з питань акредитації представників ЗМІ звертайтеся до прес-служби партії за телефоном (044) 481 22 29, (050) 107 68 40, (093) 483 50 15 або [email protected]