• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

25 вересня народний депутат Павло Різаненко прозвітує перед броварчанами

Вересень20/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Павло РізаненкоНаступної середи, 25 вересня 2013 року, в актовій залі ЗОШ № 7 (вул. Гагаріна, 23а) відбудеться звітування народного депутата України Різаненка Павла Олександровича перед мешканцями Броварів та району. Про це “Маєш право знати” повідомили у громадській приймальні народного обранця.

Звітування триватиме з 17:30 до 19:30 год. Депутат розповість про свою роботу на першій та другій сесіях Верховної Ради України VII скликання. Запрошуються всі бажаючі!

Нагадаємо, висуванець партії “УДАР” переміг на парламентських виборах у 2012 році у мажоритарному окрузі номер 97, набравши понад 30% голосів виборців.

 • avatar
  Valera Horosh
  8 років тому

  Какой смысл туда идти, если уже давно всем ясно как мы ошиблись проголосовав за вас. Ведь кроме ломанья забора в больнице и расправы , из за амбиций вашего журналиста, над броварскими титушками, мы вас больше не где не увидели даже в РАДЕ… Вывод: не пойду, как и сотни броварчан ….

 • avatar
  Pavlik
  8 років тому

  Мені твої висновки до одного місця . Нерозкидайся такими заявами Vалера .

 • avatar
  Iren Irena
  8 років тому

  Шановний !Valera Horosh! Хочу зробити Вам зауваження, з приводу
  Ваших незрозумілих амбіцій,тому,що незважаючи на роботу у ВР,Павло
  Олександрович та його команда надалі допомагають Броварчанам у вирішині їх
  проблем з якими вони звертаються до Павла Олександровича Різаненко!
  Я вважаю, що коли людина не компетентна в цьому питанні,то Вона немає права негативно висловлювати свою незрозумілу думку.

  • avatar
   Andriy Kachor
   8 років тому

   Не годуйте троля. Валера – це інтернет-активіст з розряду “пропагандистів” “русского міра” аля Медведчук і т.п. Якщо уявити таких “активістів” в реалі, то вони займають нішу божевільних бабусь московського патріархату, які періодично влаштовую “хресні ходи” проти “засілія смартфонов” “наступлєнія інтернета” та “угроз соцсєтєй для православія”. Це наглухо відморожені персонажі.