• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

“Маєш право знати” здійснить пряму онлайн-трансляцію приїзду Кличка до Броварів

Жовтень23/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ОнлайнКоманда “Маєш право знати” проведе пряму онлайн-трансляцію візиту народного депутата України Віталія Кличка до Броварів. Зустріч лідера партії «УДАР»з мешканцями нашого міста відбудеться сьогодні, 23 жовтня о 18:30 у приміщенні МКЦ “Прометей”. У режимі реального часу за подією можна буде спостерігати на нашому ustream-каналі або у розділі “Онлайн-трансляції” на сайті.

Як повідомляли організатори заходу, глава опозиційної парламентської фракції та непереможний чемпіон завітає в наше місто, аби підтримати громадських активістів, що зазнали переслідувань з боку броварської міської влади, міліції та несправедливих суддів. Кличко зверне увагу на безпрецедентний репресивний «маховик», який розкрутився в Броварах після перемоги мешканців над «масажистом Азарова». Адже саме після громадянського суботника, коли люди вийшли на захист парку «Перемога» проти незаконної забудови, місцева влада почала фабрикувати кримінальні справи та фізично тиснути на найбільш активних та сміливих броварчан, які не побоялись вийти на захист власного міста.

Разом з головою партії «УДАР» до нашого міста завітає група народних депутатів, які мають намір обговорити проблеми ЖКГ, зниження рівня добробуту та зростання соціальної напруги в Україні, а також поспілкуватися про гострі проблеми Броварів.

Початок онлайн-відеотрансляції – о 18:30.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    А що за таємнича “група депутатів”? Чому взагалі без прізвищ?
    Зрозуміло, що буде Різаненко, а ще хто?