• Сьогодні: П’ятниця, 7 Травня, 2021

“Маєш право знати” здійснить онлайн-трансляцію звітування нардепа Різаненка о 17:30

Вересень25/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ОнлайнКоманда “Маєш право знати” проведе пряму онлайн-трансляцію звітування народного депутата України Павла Різаненка, яке відбудеться сьогодні, 25 вересня, з 17:30 до 19:30. У режимі реального часу за звітуванням можна буде спостерігати на нашому ustream-каналі або у розділі “Онлайн-трансляції” на сайті.

Як повідомили у громадській приймальні депутата, Павло Різаненко розповість виборцям про свою роботу на першій та другій сесіях Верховної Ради України VII скликання. Усіх бажаючих почути звіт народного обранця та поставити йому свої запитання організатори зустрічі запрошують до актової зали ЗОШ № 7 (вул. Гагаріна, 23а).

Ми ж – у свою чергу – пропонуємо нашим читачам, які не зможуть прийти на саме звітування, не лише подивтись його онлайн, а й написати своє запитання до народного депутата у коментарях до цієї статті, щоб журналісти “Маєш право знати” могли поставити Павлу Різаненку під час зустрічі.

Нагадаємо, висуванець партії “УДАР” переміг на парламентських виборах у 2012 році у мажоритарному окрузі номер 97, набравши понад 30% голосів виборців.