• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

АНОНС: броварчан запрошують публічно обговорити кандидатів на посаду секретаря міськради

Січень14/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Цієї суботи, 16 січня о 17:00 у малій залі виконкому (Гагаріна, 15, другий поверх) розпочнеться публічне обговорення кандидатур на посаду секретаря міської ради. Подію організовує місцевий осередок партії «Демократичний Альянс», про це повідомила депутат від «ДемАльянсу» Аліна Дяченко.

Організатори заходу звертають увагу на те, що протягом останніх двох місяців депутати міської ради так і не змогли визначитися з кандидатурою на посаду секретаря. Окрім того, гальмується питання обрання нового складу виконавчого комітету міської ради та призначення нових заступників міського голови.  У повідомленні йдеться, що «фракції провели десятки зустрічей, та не можуть досягнути консенсусу». З огляду на це, «ДемАльянс» пропонує «зробити цей процес максимально публічним та відкритим – щоб усі кандидати на посаду секретаря ради презентували себе і свою програму дій на посаді, відповіли на запитання, публічно взяли зобов’язання».

Нагадаємо, що на останній сесії міської ради депутат від «Солідарності» Сергій Батюк запропонував якнайшвидше скликати позачергову сесію для обрання секретаря міськради. Водночас депутати від «ДемАльянсу» висловилися за проведення публічного громадського обговорення кандидатур на цю посаду.

Броварські депутати нового скликання вже здійснили дві спроби обрати секретаря міської ради. Згідно із процедурою, першим свою кандидатуру висунув міський голова Ігор Сапожко – мер запропонував підтримати Петра Бабича від УКРОПу. В результаті таємного голосування кандидатура Бабича не набрала необхідної кількості голосів, а відтак ініціатива перейшла до депутатського корпусу. У свою чергу депутат від фракції «Солідарність» Леонід Черепейник надав на розгляд мера подання на депутата Вадима Мутила, обраного за списками партії «Батьківщина». Сама «Батьківщина» виступила з протестом проти кандидатури Мутила, адже не погоджувала питання по своєму депутату навіть всередині фракції. Зрештою, голосування за Вадима Мутила також «провалилося», кандидат не знайшов необхідної кількості голосів підтримки. Ситуація з висуненням Мутила спровокувала розкол всередині «демократичної більшості» депутатів, а відтак депутатський корпус станом на сьогодні не має жодної узгодженої кандидатури на посаду секретаря міської ради.