• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

«Самопоміч» виключила зі своєї фракції депутата Семенова за підтримку «регіоналів»

Березень23/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварський міський осередок партії «Самопоміч» заявив про виключення зі складу своєї депутатської фракції у броварській міській раді депутата Максима Семенова. Про це повідомляється в офіційному блозі Об’єднання «Самопоміч» у Броварах на «Маєш право знати».

Як йдеться у заяві, рішення про виключення Семенова з фракції було прийнято на засіданні осередку за участі усіх 14 членів броварської «команди «Самопомочі». Під час засідання Семенову пропонувався варіант складання депутатського мандата в обмін на можливість залишитися в осередку. Однак депутат відмовився складати мандат, а тому був виключений і з фракції і з осередку.

Нагадаємо, що Максим Семенов став одним з депутатів т.зв. «демократичного табору», котрий підтримав пропозицію міського голови Ігоря Сапожка затвердити своїми заступником колишню членкиню Партії регіонів Ларису Виноградову, а в якості керуючого справами виконкому екс-працівника КДБ Костянтина Кузнєцова.

Раніше за відповідні голосування зі складу фракції «Солідарність» був виключений депутат Юрій Чередник, а зі складу фракції «Свободи» – голова земельної комісії Василь Кочубей. Пізніше «Свобода» заявила про виключення із фракції та партії ще одного свого депутата, секретаря міської ради Олексія Здоровця. Під час позачергової сесії міськради 18 березня, делегація «свободівців» за участі депутатів Київради та вищого керівництва партії вимагала у Здоровця написати заяву про складання депутатських повноважень. Здоровець відмовився писати відповідну заяву, що призвело до масових сутичок у сесійній залі, в результаті яких Олексій Здоровець мусив рятуватися втечею, вистрибнувши з вікна кабінету міського голови на другому поверсі міської ради.

DSC_8223
Олексій Здоровець рятується втечею від колишніх однопартійців, вистрибнувши з вікна другого поверху броварської міськради

За повідомленням окремих депутатів, з 18 березня з депутатами Здоровцем та Кочубеєм немає зв’язку.