PICT0016

Зваживши, що 22 травня у школах завершуються денні заняття лише у старшокласників, а уроки у середніх та молодших класів продовжуються аж до 29 травня, організатори акції  «Збери макулатуру — врятуй життя солдату» прийняли рішення — продовжити її ще на тиждень. До того ж, дитячі садки після 22-го травня також продовжують працювати.

Не в останню чергу на користь такого рішення зіграв і той факт, що учні шкіл та їхні батьки, а також батьки дітлахів у дитсадочках активно несуть макулатуру до тимчасових пунктів прийому, то ж організатори не мають наміру зупиняти цей запал. Якісь заклади менше, якісь більше — головне, що це робиться щиро, із розумінням значимості такого заходу.

Транспорт їздитиме два дні

Порадившись у телефонному режимі з більшістю навчальних закладів, організатори дійшли висновку, що завершити акцію потрібно до 29 травня, оскільки вже в п’ятницю по броварських школах буде лунати «останній дзвоник», і в такий день буде, м’яко кажучи, не до макулатури. Тож транспорт підприємства, яке виступило скупником макулатури по найвищій на сьогодні ціні, - ТОВ «Бровари-Вторма» - буде об’їжджати школи та дитячі дошкільні заклади 27 та 28 травня.

PICT0005 (2)

При цьому ТОВ «Бровари-Вторма» нагадує, що бажано було б, якби макулатура була перев’язана або ж складена в коробках, пакетах або мішках.

PICT0014

… врятуй життя Артема Нагайчука

Цікаво підійшли до акції у загальноосвітній школі №7. Там на спільній нараді учні та педагоги прийняли рішення віддати кошти, які виручать за макулатуру, родині учня 9-го класу Артема Нагайчука, який у даний час перебуває на терміновому лікуванні у центрі радіаційної медицини у місті Гомель (Білорусь).

[caption id=”attachment_38147” align=”aligncenter” width=”450”]11248341_997086200332052_6019707270211655983_n Артем Нагайчук[/caption]

У Київському обласному онкологічному диспансері Артему встановлено діагноз лімфома Ходжкіна (лімфогрануломатоз) змішано-клітинний варіант, стадія ІІІВ, а лікування та реабілітація довготривале та дороге. Загальноміська акція якраз стала у пригоді, і можливо, вона хоч трішки допоможе Артемкові у його лікуванні.

Усе — добровільно

У соціальних мережах з’явилась інформація про те, що батькам деяких дитсадочків вихователі дітей нібито поставили вимоги: не маєш макулатури — принось гроші, в обов’язковому порядку і із зазначенням конкретної суми. Така інформація змусила організаторів навіть зробити у соціальних мережах заяву: акція — лише добровільна, не допускаються жодні прояви участі в ній у примусовому порядку, а подібні форми участі — або ж власна ініціатива навчально-виховних закладів чи окремих вихователів, або ж якесь непорозуміння.

PICT0004 (2)

Нагадаємо, що у рамках «Збери макулатуру — врятуй життя солдату» приймаються:

— відходи виробництва білого паперу (крім газетного): папір для друку, письма, креслення, малювання, основа світлочутливого паперу ті інші види білого паперу — відходи виробництва всіх видів білого паперу у вигляді обрізків з ліновкою і чорно-білою або кольоровою полосою: папір для другу, письма, діаграм, малювання — використані мішки паперові невологостійкі, без бітумної пропитки і армованих шарів — відходи виробництва і споживання гофрованого картону, а також паперу і картон, які застосовуються при його виробництві. — відходи виробництва і споживання картону всіх видів (крім електроізоляційного, кровельного і взуттєвого) з чорно-білим або кольоровим друком — використані книги, журнали, брошури, проспекти, каталоги, блокноти, зошити, записні книжки, плакати і інші види продукції поліграфічної промисловості, а також білого паперу з друком, без обкладинок, перепльотів та ін. — відходи виробництва і споживання газет та газетного паперу — паперові гільзи, шпулі (без стрижня і пробок), втулки (без покриття і пропитки).

Зібрані кошти можна буде передати волонтерам, які допомагають солдатам АТО:

— в Координаційний центр допомоги військовим (вул. Постишева, 1 В). Телефон: 097-685-50-23 — в «Зелену палатку» на Майдані Свобода. 097-376-98-01 — волонтерській групі Віталія Корнета. 068-875-55-35

Йтимуть вони на придбання одягу, захисної амуніції, тактичного спорядження та технічного обладнання для військових, що перебувають в АТО.

Координатор проекту — Олексій Комаровський. 067-209-88-56.