• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

Завтра у Броварах вимагатимуть припинити політичний терор

Червень06/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварська міліція та Свобода7 червня о 13:00 у Броварах районна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” проведе акцію “Геть політичний терор!” Акція спричинена хвилею політичних репресій проти свободівців та опозиційних активістів міста. Захід відбудеться за адресою: м. Бровари, вул. Кірова, 24, Броварський районний відділ ГУ МВС України в Київській області. Про це ВО “Свобода” повідомляє на своєму веб-сайті.

5 червня 2013 року Броварський міжрайонний суд засудив свободівців Миколу Смірнова та Руслана Ткаченка до 2 місяців домашнього арешту. Суддя мотивував цей вирок тим, що “підсудні можуть впливати на хід слідства” у кримінальній справі за фактом хуліганських дій 25 травня в броварському міському парку “Перемога”. Про це 6 червня 2013 року повідомив голова Броварської районній організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Шевчук.

Після допиту 5 червня 2013 року в Броварському райвідділку міліції було заарештовано депутата Броварської міської ради Романа Сімутіна, який є адвокатом у справі свободівців Руслана Ткаченка та Миколи Смірнова. Про це повідомляють у Броварській районній організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

4 червня 2013 року з 8-ї до 9-ї ранку в Броварах на Київщині в рамках надуманої справи “про сніжки” працівники міліції провели обшук у помешканні активіста Київської “Свободи” Сергія Бойка, який приїхав до рідних. У кращих традиціях своїх попередників – каральних органів КҐБ – правоохоронці поводили себе зухвало й брутально.

Також в кінці травня броварські свободівці виявили встановлення за собою незаконного стеження та прослуховування телефонів.