• Сьогодні: Понеділок, 8 Березня, 2021

Активісти “Народного контролю” створюють базу викрадених у Броварах велосипедів

Червень11/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Останнім часом випадки крадіжок велосипедів у Броварах стали дуже частими. Оскільки міліція викрадені велосипеди або не хоче шукати, або не має сил і можливостей їх знайти, місцеві активісти вирішили взятись за це питання самотужки. Як повідомляє ГО “Броварський народний контроль”, до них звернувся один з постраждалих броварчан з ідеєю створити базу, в якій буде наведено детальний опис і фото зниклого велосипеда. Активісти вирішили підтримати його ідею та створюють нині на основі сайту “Народного контролю” Базу викрадених велосипедів і закликають усіх постраждалих додавати інформацію про зниклих “двоколісних коней” у цей перелік.

Як зазначає ініціатор створення такого реєстру, «користі від бази викрадених велосипедів дуже багато: по-перше, люди при купівлі, припустимо в тому ж ломбарді, можуть подивитися чи не числиться велосипед серед викрадених, по-друге – якщо хтось побачить підозрілий велосипед або людей з ним, і побачить його у БАЗІ, може повідомити або власникові або міліції, по-третє якщо ми хочемо зупинити викрадачів велосипедів, ми повинні створити «фільтрування» байків, які ми бажаємо придбати, перевіряти всі доступні нам серійні номери».

База велосипедів

Кожен бажаючий може внести дані свого вкраденого велосипеду у форму за цим посиланням.
Передивится власне саму базу можна за посиланням. Проте вона тільки почала заповнюватися.

 

Будемо сподіватись, що за допомогою БАЗИ ВИКРАДЕНИХ ВЕЛОСИПЕДІВ кожен житель особисто зможе бачити межі проблеми у місті та долучатися до її вирішення. Викрадачі зможуть викрадати велосипеди, але їхній перепродаж щодня ставатиме важчим і ризикованішим“, – сказано у повідомленні “Народного контролю”.