• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

Активісти подали свої пропозиції щодо Концепції розташування МАФів у Броварах

Серпень03/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Чиновники з одного боку, активісти з іншого намагаються навести лад у розміщенні МАФів на території нашого міста. Стихійна торгівля, незаконно встановлені та хаотично розташовані тимчасові споруди – все це потрібно впорядковувати, вважають як в мерії, так і серед громадськості. Наприкінці червня на сайті Броварської міської ради було викладено проект Концепції розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м.Бровари. У свою чергу громадська організація “Броварський народний контроль” разом з іншими небайдужими мешканцями розробила низку зауважень та пропозицій до концепції від мерії.

Як сказано на офіційному сайті громадської організації:

ГО «Народний контроль» разом з різними громадськими організаціями та активними мешканцями міста протягом місяця неодноразово збиралися за «круглими столами», в результаті чого було уважно вивчено як сам проект концепції, так і законодавство, що регулює благоустрій населених пунктів.

Зазначимо, що активісти пропонують у першу чергу дотримуватись законності розміщення тимчасових споруд (відповідно до усіх існуючих законів, наказів, рішень, постанов та ДБН).

Побажання, що не прописані у відповідних нормах закону, представники громадськості узагальнили у пунктах з 2 по 11.

Окремо представники громадськості надали пропозиції щодо зовнішнього вигляду тимчасових споруд, зазначаючи наступне: «З метою зменшення кількості візуального забруднення у вигляді різнобарвних кіосків виробити уніфіковані (єдиний дизайн і схема розфарбування) типи ТС різного призначення і розмірів».

Останні ж пункти пропозицій взагалі стосуються більше особливостей прозорості та налагодження громадського контролю за розміщенням тимчасових споруд у місті.

Активісти переконані, що якщо розташування існуючих у Броварах понад двісті МАФів перевірити на дотримання вимог чинного законодавства, то значно частину з них доведеться демонтувати.

Пропозиції активістів:

1

5

6

Активісти сподіваються, що представники робочої групи при броварському міськвиконкомі вивчать та врахують їхні пропозиції.

Законодавчо встановлені нормативи щодо розташування МАФів:

2-600x330

3 (1)

4